Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dobry wieczór


Caspar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :)

 

Zarejestrowałem się, ponieważ mam kilka problemów psychologicznych ze sobą i może uda mi się tutaj rozpocząć je rozwiązywać. Głównie dotyczą kontaktów z innymi ludźmi, a ponieważ biorą się pewnie częściowo z moich cech to widzimy się na forum nerwica. Generalnie rzecz ujmując strasznie denerwuję mnie ludzie niedbali, kierujący się wyłącznie emocjami, niezważający na innych itd. Nie potrafię przystosować się do współczesnych stylów życia rodem z ju ken dens ( choć metrykalnie bym się załapał ). Mam przez to na myśli cechę wyjątkowo irytującą: brak odpowiedzialności za wszystko. Ja ze swojej strony nie jestem święty, potrafię jeśli wiem że mogę być hardy i wyrażać głośno dezaprobatę. Często też pochopnie przypisuję ludziom intencję i chyba miewam zaburzenia obsesyjno-kompulsywne: ( prawie codziennie w autobusie wydaje mi się, że osoba, do której siedzę plecami, próbuje złośliwie uderzać swoimi plecami w oparcie). To tylko wycinek, wierzchołek góry lodowej. Demo dla psychologa, do którego pewnie trafię.

Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×