Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pierwszy raz


Gość kluseczka861

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Przez pewien czas czytałam sobie Wasze komentarze na tym forum. W końcu postanowiłam, że nie ma nic w tym strasznego, że się z Wami przywitam :)

 

Nie wiem do końca co mi dolega, może jakaś depresja. Ponad pół roku temu chciałam popełnić samobójstwo, nawet nie potrafiłam "dobrze" się powiesić na prysznicu. Wylądowałam na jedną noc w szpitalu na badaniach psychiatrycznych, a że "ładnie" gadałam wypuścili mnie. Staram sobie radzić jakoś w życiu. Na studiach nawet dobrze mi idzie. Mam kochających rodziców, ale brakuje mi jakiegoś przyjaciela, takiego który mnie zrozumie i chociaż w małym stopniu zaakceptuje moją osobę. W Poznaniu mieszkam już dwa lata lecz odsuwam się od ludzi; boje się ich? z braku czasu? Po prostu nie mam nikogo z kim mogłabym się spotkać i pogadać poza szkołą i pracą.

 

Przecież nie zaczepię człowieka na ulicy i nie poproszę aby ze mną poszedł posiedzieć na ławce w parku, więc chociaż na tej stronie z ludźmi podobnymi do mnie (innymi, z problemami) popisze i poczytam.

 

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×