Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problem z chłopakiem którego on nie widzi!


Kiniula

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich odrazu przejde do sedna sprawy. Spotykam sie z moim chłopakiem juz 6 lat. Mój a raczej jego problem polega na tym ze od jakis 2 lat zrobił sie strasznie nerwowy. Wszystko go denerwuje dosłownie wszystko jak ktoś je, pije, cieżko oddycha, a broń Boże jak jest zmęczony potrafi o wszystko sie czepiac. Nie można z nim normalnie rozmawiać bo nie wiadomo kiedy mu sie cos nie bedzie podobało i wybuchnie gniewem. Cały czas kłóci sie z rodzicami, a obrywam potem ja bo sie musi na kims wyrzyc (nie bije mnie ale o wszystko sie czepia). Nie potrafi normalnie odpowiedziec na jakie kolwiek pytanie. Określenie go cholerykiem to chyba za duzo. On kiedys taki nie był i chciałabym zeby sie zmienił ale nie wiem jak. Mi juz brakuje cierpliwości i najchętniej bym go zostawiła ale tego nie chce zrobic. Pomocy co robić!!! :cry::(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiniula, na poczatek rozmowa, uswiadomienie mu jego reakcji (przyklady czepialstwa). Moze on ma jakies problemy w pracy? Takie zachowanie jest czyms spowodowane, moze stres, przemeczenie. Zasugeruj wizyte u psychologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasugerowanie wizyty u psychologa może odebrać bardzo różnie skoro tak reaguje.

Oczywiście możesz mu dać wprost do zrozumienia, że zachowuje się jak cham ale to raczej nie zadziała.

Na pewno ma z czymś problem, może nie umie Ci o tym powiedzieć , może sobie nie radzi lub myśli, że

w sposób takiego działania będzie miał wszystko i wszystkich pod kontrolą.

 

Wyczuj odpowiednią sytuację, kiedy jest ok, wtedy z nim porozmawiaj , czemu się tak zachowuje.

Czy ma jakiś problem, chce porozmawiać o tym, powiedz, że chciała byś aby to się zmieniło.

Powodem takiego zachowania może też być fakt iż nie chce już z Tobą być i Cie nie kocha, lub nie docenia.

Jak reagujesz na jego krzyki i wrzaski ? Obrażasz się ? Grozisz mu, że odejdziesz, czy próbujesz go uspokoić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tictac, roznie to on moze odebrac i sama rozmowe. Ale samym gadaniem sie raczej mu nie pomoze, tym bardziej ze jest to sytuacja dlugotrwala. Dlatego jak najbardziej wskazana wizyta u specjalisty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiniula moze sie nie znam ale sądze że nic w zyciu nie dzieje sie bez powodu a taka sytuacja moze byc spowodowana faktycznie jakimis problemami,to byloby najbardziej prawdopodobne bo rzadko czlowiek zmienia sie tak gwaltownie,musi miec ku temu jakies podloze.Z mojego punktu widzenia czlowiek zaczyna sie tak"agresywnie"zachowywac w momencie gdy cos go trapi,gdy nie daje sobie z czyms rady,cos ukrywa.Zaczyna w ten sposob sie bronic przed tym aby to nie wyszlo z niego na zewnatrz i atakowac w wyzej przedstawiony przez Ciebie sposob bo pojawia sie rozdraznienie.Sadze ze na poczatek szczera rozmowa bedzie wyznacznikiem co robic dalej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×