Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam..


Auraya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam 18 lat i narazie się tu rozglądam. Znalazłam się tutaj, szukając miejsca gdzie ewentualnie mogłabym znaleźć jakieś wsparcie. Tuż przed maturą, ciągle zmęczona i smutna z coraz częstszymi myślami samobójczymi, z pokaleczonym ciałem i "bólem duszy" przeszukiwałam internet żeby dowiedzieć się jak sobie pomóc (po za rzecz jasna skoczeniem z mostu czy czymś równie głupim). Pewnie powinnam wybrać się do psychologa ale chwilowo nie mam takiej możliwości. Poczytam sobie póki co tutaj o depresji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

whyduck, po lewej stronie obok "odpowiedz" masz "nowy temat". Naciśnij tam i pisz :)

Dziękuję za miłe powitanie :) Wiem, że nie jestem sama z takimi odczuciami, ale to mi za wiele nie ułatwia... Jak sobie radzicie z takim życiem (bez leków, jak już pisałam lekarz chwilowo odpada), szczególnie z dużymi problemami z koncentracją? Da się jakoś z tego wyjść bez terapii? Nobody, jakoś ostatnio mi ręce coraz częściej opadają...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym że oficjalnie brakuje mi kilku miesięcy do osiemnastki, więc z tego co wiem nie dałoby się pójść do lekarza bez wiedzy rodziców, a bardzo nie chciałabym ich w to wciągać... Jedyna dostępna dla mnie pomoc to pani pedagog w szkole- swoją drogą wiecie może, czy taki pedagog ma obowiązek informowania rodziców o problemach formalnie niepełnoletniego dziecka (nawet jeśli do pełnoletności brakuje kilku miesięcy a uczeń jest w 3 klasie i za miesiąc kończy szkołę)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×