Skocz do zawartości
Nerwica.com

tak cos koło nerwicy -depresji-padaczki


atenas1972

Rekomendowane odpowiedzi

cześć-- witam, szukałam własnie jakiegos ,forum aby mozna było się wygadac ,pozalic, i wrzucic wszystko z siebie. Czytałam powyższe posty i myslę że znalazłam ludzi z którymi mozna pogadac , bo ma się wspolny problem , lub nawet problemy. Choruję na coś ----bo tak to nazywam od ponad 2 lat i nikt jeszcze nie zdiagnozował dokładnie co mi jest , po kilkunastu badaniach , i jednym 1 eeg wystawiono diagnozę -----zespoł skroniowy---jak ktos woli cos w rodzaju padaczki skroniowej ------ale bardzo sie dziwiono bo w miom wieku prawie się to nie zdarza , ewentualnie po dużych urazach------u mnie takich brak. Nafaszerowali mnie lekami że po nie których wystąpiły mysli samobójcze i totalna depresja , wyłam w łożku codziennie . Potem drugi neurolog powiedział że to nie zadna padaczka tylko nerwica. Kółeczko się zamknęło i tak trawam między młotem a kowadłem 2 lata, biorę leki i p/padaczkowe (bardzo małą dawkę bo źle reaguję) i uspakający , a rezultatów brak , teraz znowu załapałam takiego doła że wszysko mi wisi, nie chce mi się nic robic, chodzic do pracy ,bo jestem opryskliwa, nic mnie nie cieszy , do tego leki zrobiły ze mnie babę , nie byłam nigdy szczuplutka , no ale teraz wyglądam jak babsztyl , mój syn mnie wkurza bo leni sie do nauki i codziennie musze sie wydzierac na niego, mąz skwierczy ze przytyłam, w pracy maniana ---mam mały sklepik -----i te kryzys mnie wykańcza, po prostu nie chce sie juz palcem kiwnąc :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złota zasada "daj mu nazwę a postaramy się coś z tym zrobić".. dlatego tak ważna jest trafiona diagnoza.. bez niej leczenie zazwyczaj szkodzi abstrahując od tego że mam wątpliwości czy wogóle powinno być podejmowane.. konkluzja jest prosta..rewizja dotychczasowego leczenia u innego lekarza-nie karierowicza(o których dzis trudno ale sa takowi)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum. ;)

 

Byłaś kiedykolwiek u psychiatry ze swoim problemem? Czy brałaś leki na nerwicę? Od jak dawna bierzesz leki przeciwpadaczkowe, o których piszesz, że nie skutkują? Czy zgłaszałaś ten problem lekarzowi, który je przypisał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×