Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witm serdecznie


ghost73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam sedecznie na forum, czuje się okropnie nie kochany przez innych nie akceptowany.No i wogule do niczego ,mam nadzieje że mi się tu uda uwierzyć trochę w siebie i bardziej zmobilizować.Nie umiem się odnaleść na tym świecie i mam nienawiśc do wszystkiego świata ludzi i wszystko mnie irytuje denedrwuje bez byle powodu.

Pozdrawiam wszystkich na tym forum

 

[Dodane po edycji:]

 

Witam serdecznie mam 20 lat jestem teraz taki zły i wkurwiony że mam ochote rozwalić laptop i myśle o śmierci,,jak temu zaprzepaścic bym o niej nie myślał.Jestem w takim stanie w tej chwili że mam ochote cos rozwalić i coś zepsuć,jesttem strasznie nerwowyy nie panuje nad tym.Jak się nauczyć panować,czy psychoterapełta mi pomoże myśli mnie dobijają poradźcie proszę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jęsli można to chciał bym się czegoś dowiedzieć zanim pujde na nią czym się rużni od psychologa bo narazie miałem 6 psychologów,i żadWiesz kto na forum mugł by mi coś o psychoterapełcie opowiedzieć jaki on jest po co się do niego idzie i w czym pomaga ?Z góry dziękuje-:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Psychoterapetua może byc psychologiem albo psychiatrą tyle że z dodatkowymi studiami odnoszącymi się co do psychoterapi nórty terapia są różne i na stronie terapeuty lub od samego terapeuty można się dowiedzieć w czym pomaga

 

Też lubie Eminema ale ty mówisz o Eminemie czy o shadym

 

Moje ulubione to:

Beautiful

Till i collapse

Lose yourself

Like Toys Soldiers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha jeszce nie do końca rozumiem z tym psychoterapełtą ,widze że tez Lubisz EMINEMA możemy pogadać o nim i o psychoterapełcie na gg jak masz ochote i byś chciała?

 

[Dodane po edycji:]

 

I EMINEM I Slim Shedy ale Shedy pokazuje EMINEMA ciemną strone i taka strona włąsnie jest teraz we mnię rozumiesz o co mi chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA jestem Krzysiek więc nie ona ale nie ma problemu kazdemu moze sie zdarzyc :)

Wole rozmawiac na forum albo na privie

 

Co ci jest ??

Polecam ci sie jak najszybciej wybrać do psychiatry i psychoterapeuty.

 

Wal śmiało jeśli czegoś nie wiesz spróbuje pomóc.

 

Choc mam 17 lat.

 

[Dodane po edycji:]

 

Wiem o co ci chodzi znam niektore kawałki shadego superman najbardziej chyba

Pójdz koniecznie do psychoterapeuty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem w wielkim dołku nie rozumiem świata nie nawidze ludzi i świata wszystko mnie denerwuje nie umiem sie odnaleść na świecie i zawsze o wszystko mam pretensje ,oraz prubowałem sie ciąc kawałkiem od długopisu .Raz wziołem całe opakowanie leków apap i leki na ene i zapiłem 3 piwami i poszedłem spać ,myślałem że mja śmierć będzie dobra i że nikomu nie będe przeszkadzał,następnego dnia nie mogłem się z łużka podnieść i wszystko mnie boalało jak by mnie siuły opuściuły.Moim nawykiem jes przeklinanie i szczere do bulu mówienie prawdy oraz co myśle na dany temat lub o osobie .A Shedy mi pomaga sie wyciszyc uspokoic ,prubuje też pisać texty narazie początkuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Radzę Ci koniecznie wybierz się do tego specjalisty on ci pomoże to wszystko zrozumieć te uczucia które są w tobie i które powstają jeśli Slim Ci pomaga to słuchaj go i jeśli możesz to nawet sobie pokrzycz ja przed chwilą słuchałem The Way I A m oraz 3 a.m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są te myśli w głowie przeszłość myślenie o niej w ten weekend miałem ochote wziąś tabletki opapa jakieś na przeziembienie i lek naseny ale pomyślałem w niedziele jest szkołą nie warto,ja teraz słucham Insane wszyscy za wszystko mnie krytykują.Że chodze w zadużych spodniach ubranaich że nosze chuste na głowie i wyglądam jak debil, ludzie cz ęśto sie patrzą na mnie i myśle sobie pewnie uważają mnie za wariata lub debila.Nie wytrzymuje psychicznie i umysłowo.. to straszne najlepsza śmierć leki nasenne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rób żadnego błędu zabicie się nie jest rozwiązaniem noszenie chusty i luźnych spodni napewno nie uznałbym za debilizm raczej tego co mówi takie rzeczy uznałbym za takiego co nie szanuje mnie.

 

Idż jutro do psychologa lub psychoterapeuty !

 

Trzymaj się Chyba pójdę spać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73

 

Nie myślo o tym co mogą o Tobie pomyśleć inni. Skąd wiesz co oni o Tobie myślą? Mówili Tobie? A nawet gdyby tak mysleli..........człowiek ma prawo do własnego stylu w ubiorze , stylu bycia.

Jenak obawiam się,ze problem leży głębiej.

Udaj sie do psychiatry i poproś o skierowaniena terapię. Zrozumiesz swój stosunek do świata, tylko musisz uzbroić się w cierpliwość i regularnie chodzicna terapię.

Pisz co postanowiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj monika wiesz co co do psychiatry to może zbyt za bardzo ale psychoterapia czemu ni8e ,a jęśli można wiedzieć tio czemu sądzisz że odrazu powinieniem iść do psychiatry?

 

[Dodane po edycji:]

 

Ale ja jestem głupi bezuzyteczny nikim nie będe i jeszcze te codziene stany zmiany nastropju.2 minuty temu byłem zły na świat i brata a jak zrobiłem sobie kawe to przyniusł czekolade i powiedział że po obiedze poszukamy razem pracy,mam chwile kiedy go nienawidze.Ale przed chwilką jest miżle że tak o nim myśle bo on mnie kocha nawet sobie tego widze sprawy nie zdaje ale jestem głupi,pewnie znowu zaraz pomyśle o jakiejś rzeczy lub zdarzeniu z przeszłości i do jutra będe rozmyślał.Ale nienawidze siebe samego...

 

[Dodane po edycji:]

 

Nienawidze siebe za to kim jestem jak postrzegam świat i ludzi oraz tego że nic mi się n ie udaje i nic w rzyciu nie osiągne.......tylko leki nasenne mogą mi pomuc w ostateczności!!!!!!!!!!!!! :-|

 

[Dodane po edycji:]

 

Chciałem wejść na czat czemu nie migę?wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73

 

Dlatego do psychiatry bo jeśli chcesz chodzic na terapię , nie płacąc za nią...to musisz miec skierowanie od psychiatry.

Chyba,że stać Cię na prywate wizyty-to juz zmienia postać rzeczy.

 

I jeszcze jedno zauważyłam u Ciebie......mogę się mylić........wydaje mi się,ze masz zanizoną samoocenę.Kazdy człowiek ma prawo do swoich myśli.Wydaje Ci sie,ze niczego nie osiagniesz....PrzeciezTy masz dopiero 20 lat!!!!!!!!!!!!!!!!!

Co chciałbys robic w zyciu? Uczyc można sie przez całe życie. Ludzie studiują mając skończoną 50-tkę. Nie myśl w ten sposób. Generujesz same negatywne myśli. One u Ciebie aktwizują lęki.

Psychiatra moze Ci przepisać leki. One Ciętrochę stonują,wyciszą, ale nie załatwia sprawy i nie uleczą. Wspomogą Cie podczas terapii.

Wal do tego specjalisty, szkoda czasu.

Ja chodzę na terapie psychodynamiczną prywatnie raz w tygodniu od stycznia, od października chodzilam dwa razy w tygodniu.

W trakcie leczenia moze byc róznie, nie nalezy sie zniechęcać. Walcz o siebie .....bo życie stoi przed Toba otworem. Musisz dać radę!

Kiedy pójdziesz do lekarza? Skąd jesteś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Włąsnie nie wiem kiedy rozmyślam co i jak ,jestem z Lubliuna ,ale mieszkam od 2 lat już w Warszawie,nie ma z kim gadać tak od serca ze znajomymi,smutne ale prwdziwe .Wruciałem z pracy ,pujde chyba wezme proszek jakiś i piwko wypije ,bo nic lepszego nie mam w głowie.....Czy jestem psychiczny sądze że w sojej świadomomości napewno i w oczach innych też!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Witaj, popieram moich przedmówców. Jestem ciekaw czy podjąłeś jakieś kroki co do terapii. Rozumiem Twój problem, mam podobnie. Nie radzę sobie również z gniewem i świat wkurza mnie potwornie, chociaż to bardziej na siebie powinienem być zły. Dam Ci też dobrą radę: odstaw wszelki alkohol. W takich stanach to tylko pogorszy Twoje samopoczucie. Wiem to z własnego doświadczenia, wierz mi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Idiesz na tą terapię bracie ?

Do psychiatrów naprawdę nie chodzą tylko czubki ale naprawdę osoby które są zaburzone wybierz się do niego po jakieś leki na poprawę samopoczucia i po skierowanie na terapię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc gdy byłem mały,w wieku 2 lat mama zmarła,a ojciec ze mnie brata i siostry zrzekł się praw,huj mu w dupe myśle o jego śmiercie ,a teraz niech się męczy jak wydam płyte to pokaże światu jaki jestem i co czuje.Babcia się nami Zaopiekowała i dostała od ojca opiekę nad nami,jakoś do 15 roku sobie żyłem,ale potem zaczeło się sypać. Moje relacje z bratem i siostra zaczeły się łamać, zaczołem oszukiwać ,miałem złych znajomych na dzielnicy aż doszło do tego że ukradłem,na początku w kościele a potem w sklepie.Dostałem niezłe lanie pamiętam,nie zapomnę.Ale jak byłem mały to włożyłem 2 palce do kontaktu,tak mówiła mi puźniej brat z siostrą.No i owczarka naszego denerwowałem jak 6 lat miałem ugryzł mnie w szyje 1 centymetr od tęntnicy,przeżyłem.Gdy miałem z 11 lat już się zaczęło ukazywać moja złość i dokuczać nie chciałem spać i dokuczałem babci,i nagle zaczęły same książki spadać,babcia powiedziała że widzisz mam przyszła.No i była prawda jak babcia podnosiła to same spadały sam pamiętam.I od tamtej pory wierze w duchy,bo wiem że istnieją.Od 16 roku życia zaczołem chodzić do psychologa znane mojej chcrzesnęj.Nic nie dało oszukałem go,nie wiedziałem po co mi on,z siostra się coraz bardziej skakaliśmy do oczu sobie brat do stolicy wyjechał.Przez pierwsze 2 dni płakalem całe życie przed oczami mi staneło wspominałem jak było,mimo że źle bo ciągłe kłutnie i nie zrozumienie ale kocham go jak ojca kturego nigdy nie miałem.Brat 2 lata temu widział że już całkowicie nic ze mnie ,siostra miała męża ni opiekowała sie mną.I jeszcze przed odjazdem powiedziałem coś czego serdecznie żałuje,że nigdy nie była nie jest i nie będzie moją matką a tak naprawdę to ona mnie z bratem wychowała.Po przyjeździe do Stolicy z bratem zamieszkałe,mamy ciężkie charaktery ,i już nie daliśmy rady.ja się wyprowadziłem na osiedle 20 minut od niego.Ale codzienie wpadałem na obiad i,zawsze kłutnia o byle co.Ciągle byłem zamknięty w sobie,pewnego wieczoru znajomi brata powiedzili żebym się otworzył,to było złe,bo brat tego nie zakceptował i nie zrozumiał oraz znajomi,puźniej następnego dnia u nich spałem i do szło ż ekumpela się popłakała co usłyszała i sądziła że żaruje co powiedziałem,ale nie .Czasami w pokoju sam gdy byłem na włsanym mieszkaniu kture wynajmowałem 22 mkw.Sam myślałem o wszystkim rozmyślałem ,o zyciu w wieku 16 lat miałejm już sswuj charakter pogląd na świat ludzi on był negatywny i nienawistny.I wtedy do szło do tego że kawałkiem od długopisu się pociołem,nie były to głębokie rany ale przez 3 tygodnie było je widac i mi krew leciała,innym razem kupiłem środki nasene ,iboprom i zapiłem to wszystko piwem i poszedłęm spac ,myslałem że się nie obudzę.Ale następnęgo dnia wszystko miałem zdrętwiałe,i nie mogłem się ruszyć,mam nienaawiśc do świata ludzi nienawidz ei mnie denerwują każdy dzień swuj marnuje nienawidzę pracy świata gardze nim ,jestem samolubny ,zły wkurwiony i ciągle brat mi mówi że nikim nie jestem debilem i nic w życiu nie osiągne,mam dyslekcje jestem jebanym białasem co słucha EMINEMA.I o niego też się bliscy przywalili ,że jestem debilem że go słucham ,i on na mnie wpłynoł,czasmi mam chwile waracji jak sam jestem coś rozwali ,lub kupie sam alkochol wypije z 4 puszki i spać idę ,aj mieszkałem sam to piłem często naet sobie sprawy nie zdawałem.Nie znam swojej i rodziców przeszłości,wszysy mi wpojają że jestem nikim głupi i bezużyteczny.Brat raz powiedział że mnie ktoś do ich rodziny podżucił przez przypadek.Nie wytrzymuje najgorsze to są myśli nie panowanie nad słowami,jestem szczery aż do buli,nie toleruje innych,i ciągle mam swoje zdanie co nie daje zmieniać ,i wpajać je chce innym,a chodzenie w szerokich spodniach,chuście na głowie i szerokiej i długiej bluzie i podkoszulce,brat i ludzie powiedzieli że jestem śmieszny pozerem ,i debielm .Nie chce żyć chrzanie wszystko i wszystich,pisze texty,w nich wyżucam troche swojej złości ,ale nie całą.EMINEM to moje życie ,nie obchodzi co inni o mnie gadają za plecami,nalepiej jak bym nie żył,dał bym spokuj luziom na tym świecie,nie chce się zmienić ,i swoich myśśli są chore,teraz po 6 nie udanych psychologach czas na psychoterapełte,jestem chaotyczny,krytyczny.To tyle o mnie

Jak możecie to pomużcie i powiedźcie co sadzicie...?

Czy dobrze trafiłem,jestem bardzo szczery mówię co mi na języka ślina przyniesie ,jestem aż nadto szczery.

Ocencie mnie i powiedźcie czy dobrze trafiłem?

I można mi w jakiś sposub pomuc?

jestem chaotyczny i wariat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

martwy pprezydent kurde co miało znaczyć że powinienem być zły na siebie co ,o mnie wiesz nic więnc nie mów tak bo się złoszcze,bo zaraz na szczerość cie swą zaprosze,i liście z trawy wykosze siebie kurwa nie znosze.... nie chciałem cie obrazic lece z psem za 10 minut będe spowrotem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Jasne że można Ci pomóc nie łatwe masz zycie ja mam podobnie ale widzisz przy pomocy psychoterapeuty można bardzo dużo najlepiej by było gdybyś się wybrał do psychiatry po skierowanie i leki i wszystko się ułoży a jak nie to użycze Ci własnych noży

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ghost73, Nie jesteś zadnym czubkiem a dla mnie czubek to psychotyczny morderca który gwałci i nie przejmuje się tym bo uważa się za mesjasza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×