Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


Manka1526921782

Rekomendowane odpowiedzi

Heh po raz pierwszy zdecydowałam sie napisać na takim forum i mam nadzieje ze wyjdzie mi to na dobre,bo potrzebuje czasem z kimś porozmawiac i dlatego mysle ze moge liczyc na akceptacje.Jestem kobieta i mam 19 lat.I na ogół jestem taka jak wszyscy sie wydaja ... normalna.Ale mam wrazenie ze mam problemy ze soba ... w srodku.Nie korzystam z pomocy psychologów itp. chciaz gdy byłam mlodsza to wiem ze z takiej pomocy korzystałam ... wg. opowiadan widziałam w zyciu wszystkich i wszystko tylko nie siebie,tak jakby mnie nie było.Ale odkad pamietam mialam i mam problemy z akceptacja wsród innych,jestem jak na moj gust az za bardzo wrazliwa,czesto popadam w swego rodzaju jak sobie to tłumacze dołki i gorsze dni ... odkad pamietam to bywaja one rzadsze ale daja ze tak powiem "ostrego kopa" ze odechciewa mi sie wszystkiego.Zauwazyłam tez ze od dawna mam bole głowy które pojawiaja sie gdy dopadaja mnie swego rodzaju lęki i nerwy,czasem czuje sie do bólu samotna i te dziwne lęki ... chociaż wiem ze nie mam do konca powodów zeby tak sie czuc ... i czasem te hustawki nastrojów.

Mama nadzieje ze zaakceptujecie mnie no i oczywiscie jesli chcecie to piszcie :smile: pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×