Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć ludzie


Gość chillchasm

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć ludzie. Ja chyba nie mam żadnych poważnych problemów, Walczę z Nerwicą natręctw w formie powracających upierdliwych wspomnień i nieustającym poczuciem błędu. Kompulsywne obżarstwo to też moja domena, czasem po prostu nie mogę się opanować.

Ale to nic, funkcjonuje normalnie i uzyskuje pewność siebie.

Zainteresował mnie jeden wątek i się zarejestrowałem by odpowiedzieć, no i mnie wciągnęło.

Takie wyrażanie swojego zdania i mądrzenie się daje mi niesłychaną radość i pozwala bagatelizować swoje problemy.

no, to tyle... pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie wyrażanie swojego zdania i mądrzenie się daje mi niesłychaną radość i pozwala bagatelizować swoje problemy.
Rozbrajajaca szczerosc - zaimponowales mi tym ze hej! ;D Kazdy lubi sie powymadrzac, zwlaszcza jak znajduje sluchaczy/czytelnikow, ale nikt nie przyzna sie do tego, ze to wymadrzanie. Kazdy predzej powie, ze to raczej wiedza, madrosc itd. a prawda jest taka, ze tu ludzi z fakultetami malo, wiec ta wiedza wlasnie przemadrzaniem czesto jest zastepowana. Nie da sie ukryc, ze i mnie sie zdarza :mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a prawda jest taka, ze tu ludzi z fakultetami malo

Ooo przepraszam, niedawno obroniłam licencjat! Co prawda z kulturoznawstwa, do leczenia nerwicy się to ma nijak ;) Owszem się tu wymądrzamy, chodzi o to że każdy ma jakieś doświadczenie... każdy trochę inne, więc ujmijmy to tak: dzielimy się swoim doświadczeniem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a prawda jest taka, ze tu ludzi z fakultetami malo

Ooo przepraszam, niedawno obroniłam licencjat!

No to do fakultetu zostalo Ci juz tylko 2 latka w trybie dziennym:)

Ja mialem raczej na mysli ludzi z dyplomem lekarza lub psychologa, wcale nie twierdzilem ze nie ma tu ludzi wyksztalconych :mrgreen::mrgreen:;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×