Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam:)


DirtyDiana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :) Fajnie,że jest miejsce w którym można porozmawiać o sprawach , które nie dla wszystkich są zrozumiałe ...Wiadomo o co chodzi :) Cóż mogę o sobie napisać hmm...kocham książki , muzykę ( Michael Jackson - uwielbiam ) , gdy dopada mnie chandra zabieram się za robienie biżuterii :) Jestem z Bydgoszczy :D No , to tyle reszta pewnie wyjdzie w praniu ;) Pozdrawiam DirtyDiana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=YVoJ6OO6lR4&feature=related Black or White< dopiero niedawno obejrzałem ten teledysk MJ :mrgreen:

 

Świetna zasada, dopiero od niedawna jej doświadczam, bo długo nie wiedziałem co lubię. Zawsze czerpałem radość z muzyki, choć teraz mam jej trochę więcej, bo nie tylko słucham a staram się ją wykonywać 8)

 

Jeśli masz choć 50% ekspresji Michaela to na pewno nie jesteś banalna :shock:

 

Co jeszcze pozwala Ci przetrwać? Mi ostatnio pozwoliły przetrwać te dwie piosenki.

 

http://www.youtube.com/watch?v=9tjaAWCSGFU

 

 

[info do administracji - czemu wstawiania filmików nie działa?]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co pozwala mi przetrwać oprócz MJa ? Hmm...chyba wiara w to że będzie lepiej ,ale łatwo nie jest :/ Co do tego czy jestem banalna to myślę , że to kwestia gustu . Ja osobiście lubię ludzi , którzy mają swój własny styl , coś co ich charakteryzuje . Michael Jackson to postać , której nie można pomylić z nikim innym...Za to Go szanuje i podziwiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heheh chyba zaszło tu nieporozumienie.

 

Z tą banalnością to był żart :lol: . Po prostu nie wyobrażam sobie żeby mówić o dziewczynie która łapie sie za krocze (jak Mikel) że jest banalna i przejść obok niej obojętnie. Oczywiście bez żadnych podtekstów :P Domyślam się że tego nie robisz... w każdym razie nie w miejscu publicznym :mrgreen::oops:

 

Ja też MJ podziwiam za jego orginalność swoje JA rozwiną do perfekcji. 8)

 

Do napisania :arrow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że na ulicy nie odważyłabym się złapać za krocze :P Aczkolwiek na imprezie już mi się to zdarzyło :D Lubię rozmyślać nad swoim new imagem :D Właśnie jestem w trakcie doskonalenia swojej nowej wizji na wiosne ;) Mam sporo pomysłów na "nową siebie" Mam nadzieję ,że efekt będzie ciekawy :) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×