Skocz do zawartości
Nerwica.com

Cześć czołem spytacie skąd się wziąłem


Gość al_bundy123

Rekomendowane odpowiedzi

Więc witam wszystkich. Forum zacząłem przeglądać w zeszłym tygodniu. Właściwie to dlatego, że postanowiłem przestać już pisać do mojej byłej dziewczyny. I dlatego jako miejsce swojej radosnej twórczości wybrałem to forum z różnym skutkiem ale najważniejsza jest dla mnie świadomość, że jest szansa, że nie idzie to w próżnie tak jak często to bywało z moją byłą niestety. Swoją burzliwą historię przedstawiłem w http://www.nerwica.com/depresyjne-zwi-zki-mo-liwe-t13176.html No na tyle na ile umiałem oczywiście. Jak tam widać u mnie taki stan trwa już trochę ale nie był on świadomy a świadomość jest chyba w takim przypadku najważniejsza. Ciągłe frustracje czemu tak jest czemu się tak zachowuje dlaczego to zrobiłem ale ja jestem beznadziejny i tak w kółko. Zero radości, droga do nikąd. Dopiero po zerwaniu zacząłem się zastanawiać co jest ze mną nie tak. I tak dotarłem do psychiatry, psychologa. I teraz jestem już po wybraniu leków. Napewno jest już lepiej. Niż było. A przynajmniej staram się tak myśleć. Ale długa droga przede mną do odbudowania wiary w siebie bo to strasznie ucierpiało u mnie w związku z moimi miłosnymi perypetiami. Tego związku już nie miałem szansy uratować ale mam nadzieję że to nie jest wszystko co życie przygotowało dla mnie. :twisted:

 

Pozdrawiam

G

 

PS. Wiem coś za bardzo pozytywny ten wpis 8) . Dzisiaj mam taki dzień. Tzn były gorsze momenty ale walczę z tymi depresyjnymi myślami. Narazie jest ok i staram się tak myśleć :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×