Skocz do zawartości
Nerwica.com

powitanie..


ago

Rekomendowane odpowiedzi

nazywam się Agnieszka i nie będąc oryginalna, jak zawsze zresztą.. mówię wszystkim na tym forum Dzień dobry! czuję się tak niewielka, że wstyd mi, że tu piszę, bo czuję, że nie mam prawa.. że guzik to kogo obchodzi, co napiszę.. inni mogą czuć się gorzej.. a ja? pewnie wymyślam.. pewnie szukam współczucia.. NIE!!! ja szukam pomocy.. w nic już nie wierzę.. lada dzień rzucę pracę, studia.. miłość..

czytam o waszych uczuciach, przeżyciach.. i nie wiem jak ja mam o tym wszystkim napisać..

tak czy inaczej pozdrawiam wszystkich w podobnej sytuacji.. może u Was lepiej..

 

[Dodane po edycji:]

 

oprócz depresji.. pogłębiającej się z dnia na dzień.. zastanawiam się czy nie mam jakiejś fobii.. nawet teraz.. czuje się fatalnie, bo myślę, że faktycznie nikogo nie obchodzi co piszę, inaczej ktoś by odpisał.. inni piszą tak, że otrzymują odzew.. ja nawet na to nie zasługuję.. i się do tego użalam - pewnie tak myślicie.. wszyscy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękuję wszystkim.. teraz czuję, że coś wymusiłam.. czuję się jeszcze gorzej.. po przyjściu z pracy położyłam się spać, wszędzie bałagan, ja wyglądam okropnie.. zaniedbana.. jeszcze tylko pies zmusza mnie do funkcjonowania, muszę z nim wychodzić.. ale nie wiem czy za kilka dni nie zostanę w łóżku, kiedy będę musiała wstać do pracy.. urwałam kontakt ze znajomymi.. jest mi wstyd, ale też okropnie przykro, że nic nie widzą, nie wiedzą, są daleko.. pół roku temu byłam u psychiatry, stwierdził silną depresję + lęk.. przepisał leki, miałam iść na terapię, przestraszyłam się i dałam spokój.. a teraz? bagno 100 razy gorsze.. tak naprawdę, to zmagam się z tym od kilku lat i ciągle nie mam odwagi.. żyję, a raczej udaję, że żyję i doprowadzam do samodestrukcji..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×