Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie jest Wasze Samopoczucie??


Razorbladerka_

Rekomendowane odpowiedzi

Też muszę sobie kupić jakies cieplejszze wdzianko bo zmarźlak jesten ;p

 

 

shadow-no a co sprawia,ze Twoj nastój jwst lepszy tą porą roku?:>

 

 

ewaryst7 mam podobny problem :( ale zdecydowałam się przeprowadzic do chłopaka a właściwie narzeczonego i mam nadzieję, że ta zima dzięki temu nie będzie az taka straszna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja czuje sie szczesliwa,spedzilam duzo czasu z moimi egzoycznymi ptakami,poszlam na jesienny spacer,pisze dziennik ,mam swietne ksiazki do czytnia tylko nie chce mi sie gadac z innymi,lubie dzisiaj moja samotnosc,czuje sie swobodniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również uwielbiam jesień ;-)) i to wlaśnię tą zimną, ciemną i deszczową, a nie sloneczną i malowniczą. nie wiem dlaczego, ale czuje się wtedy bezpieczniej, jak wyjdę na ulicę czy pojadę na uczelnię. praktycznie zero ataków! to jest strasznie dziwne, ale moja nerwica ma różne nasilenie majace związek z pogodą. najgorzej jest latem, jest jasno i wszędzie mnóstwo ludzi.. czuje się wtedy taka "na wierzchu". w kolo tloczno i wszyscy tacy szczęśliwi..oczywiście ta "zdrowa" częśc mnie kocha lato i slońce ;-))

pozdrawiam Wszystkich!

a dzisiaj samopoczucie jakies marne, juz tak od tygodnia spada - chyba mam depresje dwubiegunową...wcześniej prawie rok bez większych zalamań wytrzymalam, a teraz czuje jakby cos we mnie pękalo. mam nadzieje ze ten stan sie szybko zmieni, bo ja tak tego nie lubie!! tych dolujacych myśli i obezwladniajacego poczucia braku sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam chyba bardzo dobrze dobrane leki antydepresyjne,spie.interesuje sie nowymi rzeczami,ucze sie dla przyjemnosci jezyka starogreckiego,to moja pasja,no i moje ptaki,co nie oznacza,ze nie gadam z innymi,ale znowu czuje,ze uciekam wglab siebie i wcal nie jest mi z tym zle,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam o swicie,Gucio-papug afrykanski juz nadaje,upomina sie,by sie nim zainteresowac.fajnie gwizdze.przede mna fajny dzien,mam nadzieje,leki antydepresyjne dobrze sa dobrane humor mi dopissuje.zaakceptowalam chorobe i to,ze musze stale brac leki ale dlugo sie buntowalam,zwlaszcza na psychiatrow,dopiero mysli samobojcze,nad ktorymi nie umialam zapanowac,zmusily mnie do szukania pomocy.to,ze jestem pisarka tez pomaga,papier jest cierpliwy,wsystko przyjmie.to dla mnie najlepsza autoterapia,czasami nie pomaga wiec trzeba sie wspomoclekami,nigdy juz bym nie popelnila samobojstwa,teraz kocham zuycie,jestem kochana.mam swoje pasje.cierpienie psychiczne wplywalo negatywnie na wszystkie moje wybory,bylo za duzo autoagresji,niszczylam cialo i ducha,teraz twierdze,ze jestem szczesliwa,ale zbyt duzo niepotrzebnie w zyciu sie nacierpialamm-40 pobytow na psychiatrii,teraz juz nie dam sobie odebrac wolnosci,mam swoj swiat,w ktorym jest mi dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochè mi siè rèce trzèsà ale to w sumie nic wielkiego,za oknem szaleje wiatr z nad morza:ladnie pachnie a w Belgii to zadkosc:przewaznie smierdzi z kanalow :shock: fuj!!!deszcz leje i pewnie bèdzie tak do wiosny;moje kocury oszalaly dzisiaj i biegajà po chatce jak nakrècone?jestem pozytywnie nastawiona i by tak dalej.to forum tak na mnie dziala :mrgreen: zaraz do pracy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Razobladerka no wlasnie czytalam twoj inny post o tym jak siè czujesz dzisiaj,ja jak mam takie stany podobne do twoich,to pakujé siè do wyra i czytam sobie jakàs ksiàzkè albo w necie cos smiesznego :D nie zawsze pomaga ale moze warto sprobowac?mieszkasz w pièknym miescie,moze spacerek?pozdrawiam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×