Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam


nerwuska22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Weszłam na to forum bo widze,ze wiele osob boryka sie tu z problemami podobnymi do mnie.Mam 22 lata,od dzieciństwa(z przerwami) cierpię na nerwicę lękową,ponad rok temu ta podstępna choroba znów dała o sobie znać.Te ataki paniki są dla mnie koszmarem,najbardziej przeraża mnie myśl ze się uduszę.Ponadto niepokoję się cały czas o mojego chłopaka,kiedy nie odbiera telefonu to ja zawsze wyobrażam sobie ze cos mu sie musialo stac.Odważyłam się pójść jakis czas temu do psychiatry,stwierdził nerwicę i przepisał mi bioxetin,ale po 3 dniach brania przestałam,bo zaczęłam sobie wmawiać,ze on mi szkodzi,ze cos mi sie po nim stanie itp.Dopadają mnie tez myśli,ze moze lekarz sie pomylil i to nie nerwica tylko jakas" powazniejsza "choroba.Naprawdę nie wiem już co robić,jestem młoda,chciałabym cieszyć się życiem a nie tylko myślec o smierci i zyc w strachu przed kolejnymi atakami .Czy da się wyjść z tej choroby samemu, bez przyjmowania leków?i jak to zrobić?Bardzo proszę o jakieś podpowiedzi.Pozdrawiam wszystkich nerwusków. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i jest to jakieś rozwiązanie.Tylko że ja jestem osobą bardzo skrytą,zamkniętą w sobie,nawet z najbliższymi osobami nie rozmawiam o uczuciach,a co dopiero z kimś obcym.Poza tym boję się wywlekania bolesnych spraw z przeszłości,rozdrapywania ran.A co do leków to nie jestem ich przeciwniczką,po prostu po przeczytaniu na ulotce możliwych efektów ubocznych zaczynam sobie wmawiac ze je odczuwam,i juzz sama nie wiem czy naprawde je mam czy to tylko moja wyobraznia.Nie wiem czy to normalne :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×