Skocz do zawartości
Nerwica.com

ból głowy


spok

Rekomendowane odpowiedzi

problem mój polega na tym ,że czyję ból głowy-ućisk praktycznie cały czas , czasami jest większy czasami mniejszy.Czytałem wcześniejsze tematy forum o bólu głowy i muszę powiedzieć ze ja nie mam zawrotów i nie jest to spowodowane zatokami itp. psychiatra przepisał mi xanax, no niestety po tygodniu stosowania leku o seksie mogłem zapomnieć,tak więć odstawiłem xanax.Zamierzam isć do następnego lekarza no ale teraz poproszę o inny lek niż xanax,czy Wiecie jakie można wziąść tabletki, żeby nie rezygnować z seksu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia jakie tabletki, bo sam nie biore nic, ale tez glowa boli mnie niemilosiernie, raz slabiej, raz mocniej i z moich obserwacji wynika, ze bol pojawia sie i nasila wtedy kiedy skupiam sie na nim, lub przypominam sobie o nim, czasami kiedy nie zwracam uwagi, to glowa przestaje bolec i jest ok. Bol glowy tak, jak cala nerwica to psychiczny nawyk, dlatego wole nie leczyc sie lekami, bo one z tego co slyszalem od innch nie lecza tylko chwilowo tlumia wszelkie leki i bole, a to nie jest zadne rozwiazanie, wiec stawiam na odzwyczajenie sie tego skupiania swojej uwagi na bolu, troche pomaga, ale to praca na dluzszy czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to czujesz to boł napieciowy od nerwow i stresu, po prostu jeden z objawow nerwicy ale niekoniecznie moze tez byc z przmeczenia itp. Trzeba stosowac relaksacje i duzo wypoczywac jak nie chcesz tabletek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też często zdarza się ciągły ból głowy, cmienie, jakies takie napięcie itp. Staram się nie brac leków (kiedyś potrafilam wziąc 3 nurofeny forte a raz "udało mi się" przedawkowac paracetamol co skończyło się 24h spędzonymi nad kiblem)

teraz czekam do takiego momentu w którym nie jestem juz w stanie wytrzymac. potem biore proszek (ketonal, nurofen itp bo paracetamol na mnie nie działa przeciwbólowo no i zraziłam się po przedawkowaniu) i koniecznie muszę się przedrzemac, nie ma takiej opcji zeby zadziałał jeśli jestem "na chodzie". Dopiero musze usnąc, i jak sie budzę to jest po bólu (oczywiscie mam światłowstręt, "kręci" mnie całe ciało i czuje ze jestem rozdygotana)

 

teraz widzę że wszystkie moje dolegliwości mogą byc czysto psychiczne.... ehh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie złośliwie boli głowa najbardziej wtedy, kiedy mam najwięcej roboty. Pomaga mi nurofen albo ibuprom, ale tak 2 - 3 na raz. Kiedyś nie miałam już tabletek i pożyczyłam od sąsiadki ketonal ale nie zadziałał... Kiedyś jak wzięłam z 5 ibupromów to mnie dopiero zaczęła boleć głowa! Bo już chyba przegięłam.

No, ty rzeczywiście zmień leki. Chyba lekarz się będzie na tym najlepiej znał jakie ci dać żeby cię to nie ograniczało w żaden sposób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja póki co żadnych leków na stałe nie biore, dopiero zaczynam przygode z pomaganiem sobie, w srode pierwsza wizyta u psychologa, ale mam juz jakis zarys co chce zrobic z tym wszystkim, napenwo postaram sie najpierw powalczyc bez leków.

 

ps. mnie też często łapie w tym naj"odpowiedniejszym" momencie

przykład który przewija sie przez moje małżeństwo: na weselu tak mnie łupała że nie byłam w stanie myślec, oczywiscie noc poślubna nieskonsumowana i od 4 lat słysze "jaka noc poślubna takie całe małżeństwo".... niby by sie nawet zgadzało, bo moje libido równe zeru albo i niżej :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×