Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ello PPL!!!


Arek 1977

Rekomendowane odpowiedzi

Wtam wszystkich Szanownych Forumowiczów:)

Wypada się przedstwić i powiedzieć kilka słów o sobie...nick zdradza imię i wiek:) Moje pierwsze doświadczenie z nerwicą miało miejsce jakieś 6lat temu, o objawach nie piszę bo są wszystkim znane aż za dobrze:) U mnie motywem wiodącym jest derealizacja - chyba najgorszy koszmar z możliwych. Chętnie podzielę się bogatym doświadczeniem w tym zakresie hehe. Pierwszy epizod to 3 miesiące lęków i ...długa przerwa aż do pażdziernika 2004 - oj nieżle mnie trafiło. Od tego czasu walczę z wrogiem na max'a:) Chodziłem przez rok do psychiatry - prywatnie, ale wychodził on niestety z założenia,że tabletki (brałem minimalne dawki spamilan i fluanxol przez pół roku, przepisał mi też niezłe ilości benzo ale po przeczytaniu ulotek i zasięgnięciu opinii wywaliłem z miejsca do kosza) załatwią sprawę,że wszystko się unormuje, a na terapii to trzeba grzebać w psychice etc słowem - KONOWAŁ. O derealizacji jak słyszał to robił głupie miny i stwierdzał: przecież widzę, że u pana wszystko dobrze, niech pan tyle nie czyta o tej derealizacji - a ja niestety "czytałem" 24/h live:) Od lipca rozpoczynam terapię, na termin czekałem 1rok - bo facet ma opinię odpowiednią i tyle to niestety trwa, żeby się dostać (przynajmniej zdążyłem kasę uzbierać:). jeśli dożyję do tego czasu:) to będę się z Wami dzielił na bieżąco.

Miał być post na przywitanie, a już się rozpisuję omg...:)

 

Dobrych, radosnych Świąt Wam życzę! I do następnego razu;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×