Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam serdecznie.


Gość Sylwia288

Rekomendowane odpowiedzi

„Czasem musimy zejć do piekła w wyobrani, aby nie trafić tam w rzeczywistoci” (Sarah Kane)

Mam 30 lat, od marca b.r. choruję na zespół lęku napadowego. Jestem wrakiem człowieka. Przeszłam 3-miesięczne leczenie na Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic i bez efektów. Obecnie zażywam od miesišca leki z grupy SSRI, które troche stawiajš mnie na nogi, ale kiedy będę normalnie żyć bez ataków tego nie wiem.... Trudne jest to wszystko i coraz częsciej brak motywacji do walki. Cieszę sie, że ktos pomylał i stworzył takie forum. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Napewno taki pobyt w orodku co dał. Może i nie widać tego tak dokładnie, ale trzeba też się zastanowić, czego my oczekujemy ?

W kilka miesięcy z tym skończyć ? Powiedzieć sobie 'od dzi jestem zdrowy' ? Nie, tak się nie da. Trzeba stopniowo z tym walczyć, wspierać się nawzajem, wymieniać dowiadczenia, i przede wszystkim chcieć z tego wyjć - o tym trzeba pamiętać, nawet gdy już brak sił...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nerwica to nie grypa i na wyjcie z niej potzrzba bardzo dużo czasu, samozaparcia, cierpliwosci, wytrwałaci i to co podkreslił Tomek, checi. Tego wszystkiego pani zyczę oraz wszystkim zyczliwym bywalcom forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×