Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam!


samotnna

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem Agnieszka. Od 7 lat walczę z nerwicą i fobią społeczną. Znalazłam to forum i jest mi strasznie miło, że znalazłam ludzi z podobnymi problemami. Przed rejestracją przeczytałam parę postów i odniosłam wrażenie, że piszecie o mnie. Mam podobne lęki, myśli I zahamowania. Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Agnieszko - już nie ''samotna" :) Czuj się swobodnie, pisz kiedy masz ochotę i nie obawiaj się, jeżeli czasem czytanie (po pierwszej dawce otuchy) będzie powodować silne emocje - wszystko w swoim tempie będzie coraz łagodniejsze, a Ty odkryjesz, jak wiele rzeczy potrafisz i jak łatwo może być to, czego się bardzo obawiasz...

 

Z fobią społeczną miałem wprawdzie krótki epizod, ale chociaż trochę mogę sobie wyobrazić, co czujesz. Z nerwicą zmagamy się tu niemal wszyscy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie :) Sama jestem na forum od wczoraj, ale mam wrażenie, że panuje tu wyjątkowo sympatyczna atmosfera :) Wcześniej bałam tu zaglądać bo myślałam że forum będzie przypominać mi o mojej chorobie. Ale teraz mi lzej na duchu wiedząc, że nie jestem sama :):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×