Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam


Rafał

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Cierpie na lęk przd ludŻmi od kilkunastu lat,a mam 21.jednak od dobrych kilku mam z tego powodu również ciężką depresję i lecze się u psychiatry(paru już ich było).Przez ostatnie miesiące troche lepiej się czułem biorądz anafranil i depakine.Studiowałem i nawet miałem dziewczyne.Jednak w wyniku dla mnie trudnych sytułacji z którymi nie potrafilem sobie poradzić i przerwaniu terapi znowu jestem w stanie wielkiego załamania i nie wiem co zrobić.wW życiu miałem bardzo niewielu znajomych.Myśle,że najlepsze dla mnie byłoby nawiązanie kontaktu z ludżmi o podobnych problemach jak ja.Jeżeli są tu osoby równie samotnie i bardzo cierpiące to sądze,że wspólne spotkanie mogłoby nam wiele dać.Byłoby to coś wspaniałego porozmawiać o podobnych ciężkich przeżyciach z ludźmi którzy przeżywają podobnie i się rozumieją.Sądze,że jest to dla mnie wielka szansa i nie tylko dla mnie.Szansa na rozpoczęcie jakiegoś lepszego życia.Prosze o wasze odpowiedzi. Rafał z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć Rafał, z chęcią bym się spotkała, ale mamy trochę daleko . Z pewnością możemy pogadac i powymieniać się "doświadczeniami". Bierzesz obecnie coś czy wszystko odstawiłeś? Ja ostatnio też miałam nawrót i biegiem udalam sie do lekarza . Jest już troche lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj Rafał, podobne akcje były już planowane na forum, niestety nie doszły do skutku, ale kto wie... Czasu nam napewno nie zabraknie.

Pozdrawiam,

Tomek

 

Edit: Hollow, jasne, że realne!

Wszystko jest do zrobienia, trzeba tylko by wszystko dokłądnie zaplanować, zorganizować... Dobrze, żeby przy ewentualnym 'zlocie' forum był psycholog czy ktoś, kto mógłby nam pomóc w ew. trudnych chwilach + tego wiadomo, że nie był by to zlot na miare paruset ludzi, raczej garstki osób...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×