Skocz do zawartości
Nerwica.com

Choruje na depresje.Kujawsko-pomorskie


Ipanema

Rekomendowane odpowiedzi

Witam..Szukam wsparcia na tym forum. Przyznam sie,ze dlugo nie wiedzialam co mi dolega. Caly czas bolala mnie glowa,serce,oczy, stalam sie kompletnie obojetna,przestalam dbac o siebie, caly czas chcialo mi sie plakac, apetyt mi sie zmienil( jem inaczej niz dotychczas)smutek,zal wieczne pretensje do samej siebie. Mieszkam sama..chwilami sie boje sama nie wiem czego.Najlepiej czuje sie w lozku. Teraz biore asentre ,hydroxyzinum i na noc 3 tabletki zaczynam brac Miansec.Bylam u 3 psychiatrow:( szkoda gadac.Dotychczas bylam zywiolowa osoba i to przyszlo nagle..niby znajomi zauwazyli,ze cos sie zaczyna ze mna dziac ale dopiero teraz o tym mi mowia..To tak w skrocie..bo za nim sie dowiedzialam,ze to depresja odwiedzilam 2 szpitale(badania) i na neurologii zrobiono mi ekg i stwierdzili,ze pod katem neurologicznym wszystko ok i dostalam skierowanie do kliniki psychiatrii. Pozdrawiam wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka jestem zupelnie nowa na tym forum..Do Ipanemy. Heh ja ostatnio też dziwnie sie czuje..napada mnie nagłe poczucie smutku..i byłoby wszystko ok gdyby nie to, że to nie przemija jak kiedyś..czuje sie beznadziejna, nic niewarta, osamotniona. Mam chłopaka który bardzo mnie kocha..wiem o tym.. problem w tym że nie wiem czemu mnie kocha? przecież nie zasluguje na to..też tak jak Ty potrafie leżeć nieruchomno w lóżku..wtedy czuje sie bezpieczna.. ale nieszczęśliwa..Czasami tak bardzo sie boje ( nie wiem czemu) że to aż boli.. ale wiesz co? nie dam sie!!! I ty też nie poddasz sie depresji.. wierze w Ciebie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Efektem mojego nie leczonego PTSD był min. depresja - wydawało mi się wówczas, że nie ma sensu kontynuować poszukiwań mojego złego stanu - zarówno fizycznego, jak i psychicznego u wielu lekarzy, w wielu szpitalach itd... Gdy dopuściłam do siebie myśl, że cierpię na depresję zaczęło się układać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×