Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica


cbn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Zalogowałem sie na to forum, ponieważ mam poważne problemy z tak zwaną nerwicą wegetatywną. Mam 25 lat i zaczęło się to jakieś 4 lata temu. Przyznam, że czasami mi sie przez to nie chce żyć. Na początku kiedy zacząłem mieć jej objawy sądziłem że mam jakieś problemy organicznej natury z sercem. Za każdym razem byłem śmiertelnie przerażony, wydawało mi sie że mam zawał, po całej klatce piersiowej rozlewał mi sie taki specyficzny piekący ból. Zanim jeszcze odwiedziłem lekarza w tej sprawie nie potrafiłem sie pozbyć efektu zamkniętego koła z tym związanego. Za każdym razem kiedy pomyslałem o tym żeby tylko teraz to sie nie stało, zawsze sie stawało, w najbardziej nieodpowiednich momentach. Nie jestem osobą prowadzącą uregulowany tryb życia, używam sporo używek, wieć sam jestem sobie winien. Tylko że odwiedzając najróżniejsze strony na ten temat nigdy nie natrafiłem na kogoś kto by pisał o tak drastycznych objawach z tym związanych. Mowa jest z reguły o poceniu, niewytłumaczalnych lękach, panicznym strachu, ale nigdy o rozrywającym bólu który doprowadza do szału. Teraz nauczyłem sie z tym egzystować ale jestem ciekawy czy są tu ludzie, którzy mają podobne problemy. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierzesz leki na tachykardie?

ja mam to samo co Ty...ale od kiedy dowiedziałem się że serce jest zdrowe bóle klatki piersiowej ustąpiły.. ale leki "na tachykardie" dostaje..

Z tym wiąże sie się u mnie nowy problem - te leki obnizają ciśnienie...a ja nie miałem wysokich ciśnień...więc teraz mam obniżone..110/70 to norma..zle się przy tym czuje..

nie jestes sam... nerwica wegetatywna - mój skarb :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witaj, ja od kilku dni mam takie same objawy jak piszesz. To jest okropne i ma sie wrazenie, ze sie nie wytrzyma takiego ogromnego bolu. Na szczęście w koncu przechodzi. Tez szukam jakiegos leku na nerwobole, ale chyba natychmiastowego nie ma. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×