Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam forum


aramgaj

Rekomendowane odpowiedzi

dziendobry wszystkim .kiedy wczoraj wieczorem znów miałam atak tej paskudnej nerwicy lękowej poszłąm do sasiadki ,-nie miała dla mnie czasu, patrzała na mnie jak na wariatkę, przeprosiła mnie i wyszła...Nikogo w domu-sama- i ta straszna panika, dławienie w gardle i dodatkowe skurcze-ale najgorszy jest ten lęk,że coś niedobrego dzieje sie z Tobą, a ty jestes pozostawiony sam sobie.znam siebie i wiem -potrzebuje wtedy rozmowy i obecnosci kogoś ,aby móc porozmawiać ,odwrócic uwage,pokonać lęk.Dlatego dołączyłam do tego forum,wiem,ze tu nie jestem i nie bedę sama !!!!!!!!!! :x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć aramgaj. Miło Cię poznać.

Biedna sąsiadka - pewnie wystraszyła się bardziej niż Ty ;) Tak to jest, gdy ludzie doświadczają czegoś im nieznanego - robią z innych wariatów aby nie pokazać jak sami są słabi... Tutaj się z tym nie spotkasz ;)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszłam tylko pogadac aby odwocic uwage od swoich dilegliwosci,a fakt ze nie miała dla mnie czasu pogłębił mojego doła.sasiadka jest ok ,-tylko tak patrzyła na mnie dziwnie - chyba byłam bardzo blada..... a moze tak mi sie tylko zdawało!dziekuje za słowa otuchy i wierze ze tu naprawde znajde przyjazdne dusze i pomoc ,--już mi lepiej! odwzajemniam pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziekuje wszystkim za miłe słowa ktore w sercu wywołują uczucie ,,ciepełka,, tak potrzebnego i tak brakującego! przechodze teraz bardzo ciężkie chwile i to w walce ze swoim lękiem są lekarstwem.wiem że tu nikt nie bedżie miał na twarzy ironicznego drwiącego uśmieszku i zarazem pogardy dla ciebie w soich oczach , ze ,,co ona wymysla,, .Tylko ten człowiek ,który przeszedł to ,,piekło,, potrafi zrozumiec drugiego człowieka. bardzo cieplutko Was pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do zdrowia. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×