Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich


anonimowa

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro tutaj można się przywitać, to właśnie się z wami witam. Czy ja wiem, czy coś mi dolega. Czasem czuję się bezsilna, przygnębiona. Czasem myślę sobie, że nie jestem nikomu potrzebna. Na pozór jestem radosną dziewczyną, trochę nieśmiałą, ale próbuję z moją nieśmiałością walczyć, bo kto lubi takie osoby? Najbardziej lubianymi są osoby pewne siebie, zakręcone i lubiące się zabawić, a ja? Nieśmiała i nie lubiąca ryzyka, a także nie lubiąca robić czegoś co jest wbrew moim zasadom. Nudna prawda? Myślę sobie, że wszyscy mnie nienawidzą, nawet moje koleżanki, że jestem im niepotrzebna, że najlepiej urwać znajomość, w sumie samotność nie jest taka zła. Zresztą po co ja to pisze, przecież i tak nikt nie przeczyta i nikogo to nie obchodzi. Przecież każdy ma swoje problemy, z którymi się boryka, a ja jestem tylko głupią nastolatką, która jak każda przeżywa trudny okres (hormony itd.) Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

anonimowa

 

właśnie takie osoby jak ty są najlepszymi przyjaciólmi, ludzmi w ktorych inni widzą wartość :) wiec nie mysl ze jestes nudna, zyc z zasadami to cos pieknego!

 

Mi mowiono np ze jestem niespontaniczna ale takich rzeczy nie wolno zmieniac pod widzimisie kogos innego... bo czesto ten kto tak mowi chce cie wykorzystac.

 

masz niskie poczucie wlasnej wartosci, a nad tym trzeba pracowac, to trzeba w sobie zbudowac !!!

 

3maj sie cieplo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Wiesz ja uważam że nieśmiałość jest urocza zwłaszcza u mężczyzn chociaż nie powiem czasem lubie takich "ostrych" :D

Dziewczyny mają rację. Masz niskie poczucie wartości.

Jestem pewna że jesteś szalenie interesującą dziewczyną :)))) No to Witaj raz jeszcze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Człowieka szanuje się za to kim jest, jaki jest a nie za to, jak imprezują

Bardzo dobrze to ujełaś Bethi i zgadzam się z tym.Mimo wszystko nniestety niektórzy ludzie jednak lubią takie osoby co imprezują,osoby zakręcone które są pewne siebie itp.....na szczęście ja tak nie mam a wręcz przeciwnie bardziej lubie osoby ktore nie imprezują, mają swoje zasady, i w ogóle lubie nieśmiale osoby >

Podsumowując Anonimowa napewno jesteś szalenie interesującą fajną osobą....Tak jak napisala CITRIA masz niskie poczucie własnej wartości....i musisz nad tym poczuciem wartosci popracować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Anonimowa tutaj możesz pisać bo każdy Ciebie wysłucha.

Głowa do góry ludzie z zasadami istnieją i na pewno na swojej drodze takich też spotkasz. Nie teraz to w przyszłości trzeba być cierpliwym.

Nie wszyscy lubią imprezować i upijać się do upadłego.

Sam jestem nieśmiały i uwielbiam nieśmiałe dziewczyny (pozdrowienia dla Heather :) ).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×