Skocz do zawartości
Nerwica.com

witam wszystkich


kordian

Rekomendowane odpowiedzi

czesc wszystkim zgromadzonym.milo mi do was dolaczyc i pobiczowac sie nad soba troche....mam 27 lat choruje na fobie spoleczna od 6 lat niedawno wyszedlem ze szpitala psychiatrycznego (3 mies pobytu oddzial dzienny) ktory gowno mi pomogl, dowiedzialem sie tylko ze oprocz nerwicy mam zaburzenia psychiczne typu borderline

ogolnie dol jak chu...

 

pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 28 lat. Trzy lata temu miłem pierwszy kontakt z psychiatrą, ciężko mi było utrzymać nerwy na wodzy. Zalecone leki brałem przez 4 miesiące i wszystko wróciło do normy. Na początku grudnia wróciłę z Anglii ze strasznym dołem i od tego czasu leczę się na depresję.

Ogromnie się cieszę, że mogłę sie znaleźć na tym forum, wsród tylu bratnich dusz,

Pozdrawiam Wszystkich,

Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za pare dni koncze 3 dyszki.

mam nerwice lekowa. chodze tylko do psychologa. biore "groszki" od homeopaty :))). jestem po terapii na oddziale dziennym. sa wzloty i upadki ale trzymam sie. czasami jest hardcorowo. duzo pomoglo mi to forum. duzo sobie poukladalem w swojej "chorej" głowce. najpierw tylko czytalem az w koncu postanowilem brac czynny udzial. to tez terapia :))))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, chłopaki, to do roboty ;) Forum czeka ;) Browarek - ojjj, też bym obaliła takiego :lol:
a co stoi na przeszkodzie????;)....zaczynam przygode z anafranilem mam nadzieje ze bedzie lepiej niz po aurorixie albo przynajmniej bez odczuc typu wypilem termos kawy i mam szczekoscisk:)

milej nocki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, witam w gronie anafralinowców ;) Opinie n/t leku znajdują się w dziale Indeks Leków - generalnie będę powściągliwa ponieważ pomógł mi zahamować halucynacje jednak nadal mam mieszane uczucia do tego leku pomimo jego odstawienia. Ale anafralinu z alko nie polecam mieszać - po tej mieszance pojawiły się u mnie halucynacje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×