Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hop Hop Wszystkim!.


człowiek z lasu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich forumowiczow goraco i serdecznie. Nazywam sie Maciek i chcialbym

sie dolaczyc do Waszego interesujacego forum. Przyznam ze czytam je od 2 dni. Zaczalem w koncu leczenie 5 dni temu i przyznam ze ze tutaj znalazlem juz wiele odpowiedzi na dreczace mnie pytania, za co bardzo szczerze dziekuje!. Takze postaram sie dzielic z Wami tym co wiem a od Was dowiem sie czegos nowego. Zycze powodzenia i pozdrawiam Wszystkich!!! :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak! I mów nam dużo miłych rzeczy :mrgreen:

 

Witam serdecznie, czuj się jak u siebie :smile:

 

 

 

 

Mialem na mysli doswiadczenie;). Tak pozatym nie wiem czy jest bo szukam wlasnie takiego postu gdzie ludzie ktorzy wyleczyli sie z depresji, badz zaleczyli, opisuja swoje historie, znalazlem kilka ale porozsiewanych po calym forum. Jesli moze ktos wie... moze to by w jakis sposob pomoglo , bo jak wiadomo rozne antydepresanty roznie dzialaja na kazdego, moze to i glupie pytanie ale... ja bym poczytal.

Pozdrawiam

Pustelnik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Panie moderatorki Jovita i Bethi!!!. Tak oczywiscie bede sie pytal o ile dam rade .. Pani Bethi... a co do, Pani Jovity, to chyba miala Pani na mysli druga polowke :smile: , jak to mowia , na pieszczoty trzeba zasluzyc , a ja jak na razie chce sie tylko wyleczyc:(, poco kogos zaniedbywac... natknalem sie tu juz na posty spotkajmy sie itp, ale to chyba zalezy od czlowieka, moze i to tez dobra terapia....., chyba za bardzo sie rozpisalem, prosze o wybaczenie

Pozdrawiam!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×