Skocz do zawartości
Nerwica.com

To i ja może się przywitam ...


K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Mam na imię Karolina - wiem, że banalne, ale przynajmniej (można powiedzieć) międzynarodowe.

 

Jak tutaj trafiłam ?

Szukałam sobie forum na którym będę mogła zobaczyć i przeczytać o problemach innych ludzi. Może żeby czasem kopnąć się w tyłek kiedy narzekam, że świat mnie nie kocha ? A może po to żeby czasem komuś poradzić ?

 

Jestem młodą osobą, która nadal kształtuje swoje poglądy i tym aktualnie się zajmuję - czyt. jest to moje główne zajęcie dnia. W jego skład wchodzi przede wszystkim nauka i bujanie w obłokach.

 

Zainteresowania ? Psychologia, kryminologia, historia, prawo, moda.

Lubię uczyć się języków obcych i zaskakiwać samą siebie.

Mam już receptę na życie, jednak nie wszystko mam do końca opracowane - i nigdy nie będzie, byłoby zbyt nudno.

 

 

Moje zalety ?

Przede wszystkim nie brakuje we mnie szczerości i otwartości, jestem perfekcjonistką - gdy coś robię staram się robić to dokładnie, w innym przypadku w ogóle się za to nie zabieram .

Wady ?

Pewnie to, że lubię dużo mówić, ale szczęście w nieszczęściu, że na temat.

Jestem często złośliwa, marudna, wredna i podła.

 

Nie lubię osób, które uważają się za pępek świata - bo to ja nim jestem ;]

A tak na poważnie - szanuję ludzi tylko z racji tego, że są ludźmi, ale na ciepłe słowa, dobroć i przyjaźń trzeba sobie zasłużyć.

 

To tyle, po co będę Was zanudzać, pewnie i tak nikt tego nie przeczyta ;]

Pozdrawiam i mam nadzieję, że nie wygonicie takiej Brzyduli i Wredoty jaką jestem JA.

 

 

Karolina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×