Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam wszystkich normalnych inaczej:P


Rockon

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie ja również witam...mam tylko nieco mniej latek: 34 wiosny jakby ktoś pytał...ale tak naprawdę mam chyba z 600 lat....i tak się czuję....taa...zresztą kogo to może obchodzić w tej dzisiejszej cybernetycznej i odhumanizowanej rzeczywistości...?Jestem niestety tak banalny jak poranna bułka z masłem...jak nic do niczego...jak bezsens do (niby)sensu...jak....?Biorę Amitryptylinę od kilku lat i to niczego nie zmienia...Jedynie śpię w miarę jakimś tam snem robota na baterię... A śni mi się pustka zupełnie przenicowana na wskroś... Niczego nie czuję... Niczego nie pragnę... Marzenia to taka niby- planeta z odległych światów...chociaż...jakoś tam część z nich zrealizowałem... Niekonsekwencja? Być może...Jakie to ma znaczenie...?Choruję od 100 lat i jest tylko gorzej i gorzej....Poranki to koszmar...Noce to absurdalne światy rodem z Kafki...Dzień to jakiś wymysł chorego Demiurga,który chce mnie "ukrzyżować" na Golgocie codzienności...Ech...szkoda gadać... I nie piszcie mi uczonych dyrdymałów....ja jez nam na pamięć..Aczkolwiek miło WAS poznać ... :-) Jeden uśmiech na jeden dzień.....Hm :? .....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×