Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co zrobić żeby mi się tak chciało jak mi się nie chce


reirei

Rekomendowane odpowiedzi

Kasiek, nie ma co sie zastanawiać........Inne spojrzenie na swiat, bardziej otwarty umysł........kondycja (ale na poczatku zakwasy, w szczególności po pozycji BYKA...hehe). Mi pomaga, odprężenie gwarantowane, oddech stabilniejszy, głebszy i zmeczenie przy wysiłkach zniknęło.

A jeżeli Ci się nie spodoba, zawsze możesz przerwać........ja mówię że warto się tam udać.... :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoga nauczyła mnie rozluźniać ciało, kontrolować oddech, patrzeć na swiat pod innym kątem, a po za tym uwielbiam sie "katować" :D:D:D (uwielbiam wysiłek fizyczny), doprowadzanie ciała do skrajów mozliwości. Po ćwiczeniach wiem ze zyję, a świat stoi przede mna otworem.........

 

Jeszcze dwa miechy temu, jeżeli ktoś wspominał o ćwiczeniu Yogi, podchodziłem do tego z przmróżeniem oka. Teraz wiem, że warto było zrobić pierwszy krok....... :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką ma się radochę ,jak się zrobi asanę,której wcześniej to ani rusz...

Ja byłam nieogarnięta strasznie, a wczoraj mi się udało mostek zrobić ;].Niby nic,ale to mój pierwszy mostek w życiu 8) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idź koniecznie,to strasznie fajna sprawa.Poprawia samopoczucie(od razu na siebie człowiek życzliwszym okiem patrzy )i daje większego kopa niż kawa-siekiera ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekać do ostatniego dzwonka,wtedy jak już topór nad głową wisi,to dostaje się takiego kopa,że hej ;]

Joga jest dobra,sama praktykuje :).

snaefridur ;b.... właśnie z tego powodu pytam czy macie jakieś >inne< metody na lenistwo :D:D:D

 

A z tym misiem yogi to mnie przekonaliście chyba. Od następnego semestru pier** aikido;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja po sprawdzeniu, wiem ze joga to cos zupelnie nie dla mnie... ale pewnie duzo zalezy tez od prowadzacego... w domu moze byc calkiem milo...

 

polecam gimnastyke na kregoslup, nawet jesli nie macie z nim zadnych problemow... zdecydowana zaleta tej formy ruchu jest:

 

-brak zawodnictwa

-brak przymusu do danego cwiczenia

-relaks calego ciala

-wzmocnienie miesni

-spokojny rytm wykonywanych cwiczen

-brak zbednej filozofii...

 

warto sprobowac choc raz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×