Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zamiast "zaraz zemdleję" - Klub Pozytywnej Odmiany


Atkaa

Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z obietnicą zakładam temacik zamiast "zaraz zemdleję" pomyśl "zaraz dostanę garba od siedzenia przed komputerem ale opłaca się" :D

Wtajemniczeni wiedzą o co chodzi a niewtajemniczeni mogą szybko nadrobić. Potrzeba tylko trochę chęci, szczerości w wypowiedziach, zaufania nam tu zgromadzonym i komputera z łączem internetowym :mrgreen:

Tak więc imprezę czas zacząć! Wszyscy, którzy na tym forum znaleźli wsparcie, serdeczność i zrozumienie w związku z czym spedzaja każdą wolną chwilkę przed komputerem aby rozkoszować się swoją wzajemną obecnością (żeby nie powiedzieć istnieniem) proszeni są o zajęcie miejsc w tym pokoiku :P Oj bedzie się działo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha Ania jestem tutaj przed Tobą :P ale ze mnie gad przebrzydły ;)

 

No, Atkaa zaczynamy imprezę !! jupi.gif

 

 

ny6.gif

hustle.gif

balloon2.gif

 

[ Dodano: Pon Lut 12, 2007 10:11 pm ]

i zawsze tak juz bedzie? Cool

a wątpisz we mnie?

nie będzie w poniższych przypadkach:

- odcięcie od neta

- kaftan bezpieczeństwa

- zakaz korzystania z kompa

i inne... ale to nie ten temat... w końcu to impreza!

 

dance%20party.jpg

 

PS. kto lubi klimaty z powyższego obrazka ?? zacieszacz.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, jakie wyborowe towarzystwo :mrgreen: Tylko nie łamcie prawa bo nam imprezownie zamkną :P

Piotruś, Ania my to juz jestes my jak trzej muszkieterowie :mrgreen:

 

A teraz do administracji, ghm ghm : Bardzo przepraszam za zakłócenie porządku :smile: Widocznie niektórzy tak sie podekscytowali, ze zapomnieli o przestrzeganiu praw, które Szanowna Administracja z niebywałą błyskotliwością i w trosce o nas wyredagowała. Jestesmy za to naprawdę wdzięczni i oddajemy ukłony w stronę Szanownej Administarcji :D

 

P.s. A teraz kochani, wszyscy razem, dla shadow_no

Liczę na Was :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Atkaa, pierwsza impreza na forum i już interwencja... Pecha mamy normalnie figielek.gif

 

Tylko nie łamcie prawa bo nam imprezownie zamkną

Zamkną zamkną ... chyba będzie trzeba wykupić licencję z zaiksu wysmiewacz.gif to posłuchamy muzyczki :P Shadow_no, bez urazy, tylko tak sobie żartuję ;) Trochę się z tą nielegalnością rozpędziłeś ;) , ale jest w porządku i ty też jesteś w porządku. Na cześć Shada: Hip hip - Huraaa!!! :mrgreen:

 

Obiecuję, że nielegalnych mp3 nie będzie (tak na marginesie nie było ale to już inna bajka). Co najwyżej odnośniki do teledysków, które są w 100% legalne - ok?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzę że Atkaa, Ania i cała reszta... gdzieś wybyli ;) . Jak chcesz to do mnie się przysiądź. Pogadamy trochę. Pytałem w innym poście, a chyba nie przeczytałaś i nie odpisałaś, czy to twoje foto w avatarze? I co tam u Ciebie słychać, co ciekawego napiszesz??

 

[ Dodano: Wto Lut 13, 2007 9:17 pm ]

Sotom, też się dołącz... czemu nie??? A w ogóle czemu wy się pytacie o pozwolenie!? Jak macie ochotę pisać to piszcie i już!

 

[ Dodano: Wto Lut 13, 2007 10:28 pm ]

nie piszecie coś... taki straszny jestem?? :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień doberek wszystkim :mrgreen:

Niestety tylko sie przywitam, bo musze pedzieć do fryzjera. Przypominam tylko o swoim istnieniu i cieszę się, że jest nas coraz więcej.

Sotom

jesteś super - dzięki, że się starasz :mrgreen:

Piotrek

brak mi słów uznania dla Ciebie słonko, ale Ty wiesz... :mrgreen:

nitka

ja, ja, wybierz mnie :P Ja chcę sesję zdjęciową :P Mam kilka pozycji zdjęciowych, które stworzyłam w Photoshopie. Może się skonsultujemy? :D

No ok. Buziaczki dla wszystkich z okazji dzisiejszego święta! Ja od rana załączam Elvisa i mam dobry humorek :D

I jeszcze raz życzenia. KLIKAJCIE!!!!

http://www.care2.com/ecards/p/9043-8166-12740-2078

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra misiaki. Plan wyglada nastepująco - za chwile wychodze do japońskiej restauracji (mam nadzieje, że bedzie cos poza surową rybą z ryżem i mają widelce :mrgreen: ) Więc będę dopiero jutro jesli nie zaszkodzi mi japońskie żarcie :mrgreen: Udanych walentynek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×