Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mundrości o seksie analnym i nie tylko


Gość Bonus

Rekomendowane odpowiedzi

Mi chodziło o to, że jeżeli nie będzie w seksie zbyt dużego zbliżenia, to nie będzie ciąży, bo jest ona niemożliwa.

Przez pocałunek, przytulanie się nie da się zajść w ciążę, tylko przez seks analny.

O tym chyba większość ludzi wie? No chyba, że są tacy, którzy nawet tego nie wiedzą, że, jak nie będzie seksu analnego, to nie ma możliwości zajść w ciąże innym sposobem?

 

Czy seks nieanalny, to coś złego? To jest właśnie sposób na to, żeby nie było ciąży.

Właśnie, w szkołach powinna być taka edukacja, żeby uczyć, co to jest seks analny i w jaki sposób można zajść w ciążę?

Bo niektórzy tego nie wiedzą i myślą, że w inny sposób, w seksie też można zajść w ciążę.

 

Natomiast, w krajach zachodnich, przestrzega się praw i wolność ludzi, tylko u nas nie, dlatego ludzie robią protesty, bo mają już tego dość i nie dziwię się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi chodziło o to, że jeżeli nie będzie w seksie zbyt dużego zbliżenia, to nie będzie ciąży, bo jest ona niemożliwa.

Przez pocałunek, przytulanie się nie da się zajść w ciążę, tylko przez seks analny.

O tym chyba większość ludzi wie? No chyba, że są tacy, którzy nawet tego nie wiedzą, że, jak nie będzie seksu analnego, to nie ma możliwości zajść w ciąże innym sposobem?

 

Czy seks nieanalny, to coś złego? To jest właśnie sposób na to, żeby nie było ciąży.

Właśnie, w szkołach powinna być taka edukacja, żeby uczyć, co to jest seks analny i w jaki sposób można zajść w ciążę?

Bo niektórzy tego nie wiedzą i myślą, że w inny sposób, w seksie też można zajść w ciążę.

 

Natomiast, w krajach zachodnich, przestrzega się praw i wolność ludzi, tylko u nas nie, dlatego ludzie robią protesty, bo mają już tego dość i nie dziwię się.

 

 

:mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

NIE NO. TO JEST TAKI HIT, ŻE AŻ MĘŻA WOŁAM, ŻEBY PRZECZYTAŁ.

NIE WIE BIEDACZEK, ŻE PRZEZ ODBYT I JELITA MOŻE ZROBIĆ DZIECKO!!!!!!!!!!!!!

Achtung!!!! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez pocałunek, przytulanie się nie da się zajść w ciążę, tylko przez seks analny.
Czy seks nieanalny, to coś złego? To jest właśnie sposób na to, żeby nie było ciąży.

To jak to w końcu jest? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwine moze troche :)

Dla mnie to co opisujesz jako seks to poprost petting i to jest nawet dozwolona forma kontaktu seksualnego przed slubem ktora aprobuje kosciol.

Zeby zajsc w ciaze trzeba niestety spenetrowac wagine, analnie to nie jest mozliwe. W tylku kobiety nie ma jajeczek ktore mozna byloby zaplodnic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oooo nie wiedzialem ze mozna spirale zakladac nie rodzac wczesniej dziecka.

Jaydess to jakis specjalny rodzaj? Hormonalna nie jest tak czasem?

W moim przypadku miedziana zostala wybrana.

 

Hormonalna.

Ale błagam, zostawmy to teraz, bo mam atak śmiechu z wiadomego powodu.

Jutro to przyjaciółce opowiem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czy seks analny, to nie jest odbyt? Edukacja mówi jasno: tylko przez analny seks jest możliwość zajść w ciążę, nie w inny sposób.

Akurat miałem w szkole taką edukację i wiem, co mówiła nauczycielka.

Zresztą, teraz nie tylko w szkole można się tego dowiedzieć, bo są w Internecie różne strony i artykuły temu poświęcone, gdzie seksuolodzy wyjaśniają, w jaki sposób można zajść w ciążę, a w jaki nie.

 

Tylko trzeba chcieć to poczytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to co opisujesz jako seks to poprost petting i to jest nawet dozwolona forma kontaktu seksualnego przed slubem ktora aprobuje kosciol.

No to masz niedobre info, bo tak nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwine moze troche :)

Dla mnie to co opisujesz jako seks to poprost petting i to jest nawet dozwolona forma kontaktu seksualnego przed slubem ktora aprobuje kosciol.

Zeby zajsc w ciaze trzeba niestety spenetrowac wagine, analnie to nie jest mozliwe. W tylku kobiety nie ma jajeczek ktore mozna byloby zaplodnic.

 

W waginie też nie ma "jajeczek".

 

Nie jest to petting.

Przytulanie i całowanie się to NIE JEST petting.

Jezu.

A ja myślałam, że stara i nieuświadomiona jestem :hide:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czy seks analny, to nie jest odbyt? Edukacja mówi jasno: tylko przez analny seks jest możliwość zajść w ciążę, nie w inny sposób.

Akurat miałem w szkole taką edukację i wiem, co mówiła nauczycielka.

 

Ta nauczycielka stała chyba tyłem do uczniów, jak to mówiła :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No a czy seks analny, to nie jest odbyt? Edukacja mówi jasno: tylko przez analny seks jest możliwość zajść w ciążę, nie w inny sposób.

Akurat miałem w szkole taką edukację i wiem, co mówiła nauczycielka.

Zresztą, teraz nie tylko w szkole można się tego dowiedzieć, bo są w Internecie różne strony i artykuły temu poświęcone, gdzie seksuolodzy wyjaśniają, w jaki sposób można zajść w ciążę, a w jaki nie.

 

Tylko trzeba chcieć to poczytać.

 

 

NIE! NIE! NIE WIERZĘ!

On to dalej ciągnie.

Czy z Tobą jest wszystko w porządku?

 

Mojemu małżonkowi ze śmiechu okulary spadły :D :D :D

 

Otwory w ciele Ci się pomyliły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ rozmowa zeszła na temat antykoncepcji to powinna zostać WYDZIELONA i przepoczwarzyć się w odrębny temat (jeżeli nie chcemy karać bananami za frywolny offtop :P) bo teraz to to cały czas pływa na samym wierzchu jak breaking news i szczerze? Robi to temu portalowi wiochę. Bo wygląda jakbyście cały czas pierdzielili o tych płodach i glutach w jajowodzie.

 

P.S

Dziewczyna mówi do swojego chłopaka:

- Ciekawe jak będą wyglądały nasze dzieci.

- To zależy, w którym miesiącu je wyskrobiemy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×