Pokemon Go

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Pokemon Go

przez sailorka 14 lip 2016, 22:46
Kto z Was gra? Jakie macie nicki? Które levele? Ile CP ma Wasz najlepszy pokemon? A może nie gracie i omija Was to całe szaleństwo?
Cześć, jestem czubkiem

Pokemon Go

przez Liber8 16 lip 2016, 18:19
sailorka napisał(a): A może nie gracie i omija Was to całe szaleństwo?

Nie gram, bo mam obawę, że grając i łapiąc pokemony, ludzie uznają mnie za jeszcze większego durnia, niż jestem w rzeczywistości :mrgreen: poza tym średnio mi się podobają tego typu gry. Pomysł i wykonanie - rewelacja, nic dziwnego że wciągnęło się w to tyle ludzi. Na forum pokemony nie mają chyba wielu zwolenników, wiadomo - lepiej w domu siedzieć :pirate:

Pokemon Go

przez szrama 16 lip 2016, 23:07
Nie gram, ale czytałem o tym. Fajne to jest gdy ma się kogokolwiek i można grać wspólnie, lepsze niż spacer i lepsze niż granie samemu w domu. Czytałem też, że raz pokemon był umieszczony w szpitalu i nie chcieli ich wpuścić bo pacjent nie był w pełni zdrowy.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Pokemon Go

przez cheiloskopia 17 lip 2016, 15:19
...
Nie masz wystarczających uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Pokemon Go

przez Michellea 17 lip 2016, 15:36
Liber8 napisał(a):Nie gram, bo mam obawę, że grając i łapiąc pokemony, ludzie uznają mnie za jeszcze większego durnia, niż jestem w rzeczywistości :mrgreen:

Co się przejmujesz opinią innych? Nawet jak coś jest trochę dziecinne, to IMO ludziom dorosłym często dobrze robi powrót do dzieciństwa ;)

Polowanie na rzadkiego pokemona: https://www.wprost.pl/swiat/10015483/Se ... emona.html

Pokemon Go

przez Arhol 18 lip 2016, 11:33
Idea dobra..ale trza wyjść z chaupy (albo grać na fakegps i dostać banana),więc nie i nie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Pokemon Go

przez theinternet 18 lip 2016, 11:39
Sprawdziłem, spróbowałem, ale nieszczególnie mnie do tego ciągnie. Gram już na 3DSie w Pokemony, więc Pokemon GO przy tym to sztuczny drobiazg, bardziej do samej integracji i zwyczajnej idei kolekcjonerstwa niż samej gry.

Pokemon Go

przez alone05 18 lip 2016, 11:58
Szczerze nie mam pojęcia co to jest.

Pokemon Go

przez Liber8 18 lip 2016, 12:00
Michellea napisał(a):
Liber8 napisał(a):Nie gram, bo mam obawę, że grając i łapiąc pokemony, ludzie uznają mnie za jeszcze większego durnia, niż jestem w rzeczywistości :mrgreen:

Co się przejmujesz opinią innych? Nawet jak coś jest trochę dziecinne, to IMO ludziom dorosłym często dobrze robi powrót do dzieciństwa ;)

Zazdroszczę ludziom, którzy się nie przejmują, tak już mam, że współczynnik przejmowania się opinią innych, błahymi sprawami itd. mam nieco wyższy, ale tyko w swoim otoczeniu.
Sytuacja w Polsce, Europie, imigranci, PiS, hejt w internecie - na to mam wyje^%$e, nie przejmuję się tym.
Wracając do pokemonów, pomysły z geolokalizacją w grach już były, dodanie do tego pokemonów - strzał w 10, może się kiedyś skuszę, wróciłem właśnie z grzybów, nazbieraliśmy 4 kg prawdziwków :D Jak to jest z rozmieszczeniem? występują losowo? niezależnie czy miasto/wieś/w szczerym polu?

Pokemon Go

przez Michellea 18 lip 2016, 15:17
Liber8 napisał(a):Zazdroszczę ludziom, którzy się nie przejmują, tak już mam, że współczynnik przejmowania się opinią innych, błahymi sprawami itd. mam nieco wyższy, ale tyko w swoim otoczeniu.

Ja też :( Ale mniej niż kiedyś.

Liber8 napisał(a):wróciłem właśnie z grzybów, nazbieraliśmy 4 kg prawdziwków :D

Brawo :great:

Liber8 napisał(a): Jak to jest z rozmieszczeniem? występują losowo? niezależnie czy miasto/wieś/w szczerym polu?

Właśnie, ciekawe. Tam gdzie trudniej dotrzeć powinno ich być więcej. Ciekawe czy jakiś siedzi u mnie w domu :lol:

Pokemon Go

przez Purpurowy 18 lip 2016, 15:21
sailorka napisał(a):A może nie gracie i omija Was to całe szaleństwo?

Omija i to szeeeeeeeeeeeeeeeerokim łukiem.

Pokemon Go

przez Carica Milica 18 lip 2016, 15:37
Gram od wczoraj. Jestem na 5 levelu i mój najlepszy pokemon ma 147 cp.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Pokemon Go

przez Monster6 18 lip 2016, 16:02
''Posiadacze telefonów z systemem Android w wersji 4.3 lub starszym nie zainstalują Pokemon Go na Androida – dokładnie tak samo jak właściciele telefonów z Windows Phone i Windows 10 Mobile. W celu uruchomienia Pokemon Go na Androida muszą… wymienić telefon.''

Mam 4.3 i mi nie działa :(
CHAD I rapid cyling z cechami mieszanymi
Odważni nie żyją wiecznie, lecz ostrożni nie żyją w ogóle
Niemożliwe nie istnieje
Walproinian sodu 1000mg, Lamotrygina 100mg

Pokemon Go

przez sailorka 18 lip 2016, 16:18
Carica Milica, jestem na końcówce 18. levelu, a mój najlepszy pokemon ma coś ponad 900 cp.
Cześć, jestem czubkiem

Sortuj wg