Skocz do zawartości
Nerwica.com

Filmy o nerwicy natręctw


Dalida

Rekomendowane odpowiedzi

Ogladalam ostatnio doskonały film z Nicholasem Cage " Naciągacze".Glowny bohater cierpi ewidentnie na nerwice natrect...Obejrzalam z duzym zainteresowaniem. "Dzien swira" rowniez przedstawia podobne problemy.

Czy znacie jeszcze jakies inne filmy albo ksiazki,ktore przedstawiają "nasz" problem nerwicowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj wieczorem na 1-nce leciał świetny film z Winoną Ryder i Angeliną Jolie " Przerwana lekcja muzyki" ktoś oglądał? Mnie się podobał i to bardzo...

 

oglądałam z zapartym tchem.

świetny.

ach, ta Angelina Jolie;)

 

Wczoraj na TVP1 leciał "Birdy" (Ptasiek) z Matthew Modine, Nicholasem Cage`m.....niestety nie dotrwałam;)

 

"Aviator" z Leonardo di Caprio

Filmowa biografia Howarda Hughes`a - ogólnie dłużyzna, choć przyznaję sporo emocjonalności..na światło dzienne wydobyte Jego lęki, natręctwa (min lęk przed zarazkami, perfekcjonizm etc )

 

"Till Human Voices Wake Us" (Miłość mojej młodości ) z Heleną Bonham Carter...dla myślących, czujących inaczej. cudo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Film "Pi" - na mnie zrobił wrażenie, psychodela

 

Potwierdzam, genialny film..."Nic śmiesznego" oglądaliscie? Film tak jakby o nas...no i amatorska produkcja "Piątek"-taki krótkometrazowy "Dzień Świra"

http://video.google.pl/videoplay?docid=-912298820089367381&q=pi%C4%85tek

po prawej stronie jest druga czesc, polecam obejżec obie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piotrek(trochę odbiegnę od tematu ;) )jeżeli oglądałeś K-PAXa, to koniecznie musisz przeczytać książkę!! ten sam tytuł. Jest też druga część "Na promieniu światła" czy jakoś tak....dalsze losy superbohatera prota 8). świetna :!::D

 

aha! autor J. Brewer (o ile pamięć nie myli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Determinator" - serial TVP 1 piatki 20:20

 

Gonera w roli głównej :mrgreen: Serial opowiada o lekarzu, który wplątuje się w jakieś porachunki mafijne i podejmuje samodzielną krucjatę przeciwko wszelkiemu złu. A nerwicę to on ma, jego dziewczyna jest psychologiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×