Skocz do zawartości
Nerwica.com

Eurowizja 2016


cyklopka

Rekomendowane odpowiedzi

Chobym nie wiem jak hejtowała, zawsze obejrzę 8)

 

No to jedziemy z tym koksem :yeah:

 

Uczestnicy polskich preselekcji

 

Natalia Szroeder - Lustra

Edyta Górniak - Grateful

Taraka - In The Rain

Aleksandra Gintrowska - Missing

Michał Szpak - Color Of Your Life

Margaret - Cool Me Down

Kasia Moś - Addiction

Dorota Osińska - Universal

Napoli - My Universe

 

[videoyoutube=h5Ob3k4pFwE][/videoyoutube]

 

Uwielbiam Dorotkę, ale piosenka za bardzo w stylu głębokich lat 90-tych, melodia nie do zapamiętania :(

 

[videoyoutube=iyRu1lzRg3k][/videoyoutube]

 

To jest bardziej eurowizyjny typ, z tych trzech jego bym obstawiła :tel2:

 

[videoyoutube=cgiTees4Afs][/videoyoutube]

 

Nudy :roll:

 

Wydaje mi się, że problemem Polski jest próba rozgryzienia systemu zamiast zatrudnienia kompozytorów z dobrymi wynikami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak Szpaku jedzie :mrgreen:

 

Ubaw mam z tych eurowizyjnych newsów, polski ból dupy pierwsza klasa :great:

 

Fani Margaret protestują przeciwko temu, żeby w finale w Sztokholmie Polskę reprezentował Michał Szpak. Napisali w tej sprawie petycję, pod którą zbierają podpisy, żeby przekazać ją zarządowi TVP. Chcą też poinformować o niej polski rząd.

http://www.pudelek.pl/artykul/90157/fani_margaret_napisali_petycje_chca_odwolania_michala_szpaka_z_eurowizji/

 

Tuż przed jej występem okazało się, że żółta kreacja, w której miała wystąpić, została poplamiona przez jedną z tancerek podczas próby kamerowej.

 

Edyta była roztrzęsiona - pisze tabloid. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy w ogóle będzie w stanie wyjść na scenę. W jej ekipie zapanowała panika. Mimo że stylista znalazł dla niej nową, piękną suknię, incydent skutecznie wyprowadził Edytę z równowagi.

http://www.pudelek.pl/artykul/90056/gorniak_twierdzi_ze_przegrala_przez_sukienke_quotbyla_roztrzesionaquot/

 

Nie mogę się zdecydować czy się śmiać, czy płakać. Brakuje emotki płaczu ze śmiechu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tuż przed jej występem okazało się, że żółta kreacja, w której miała wystąpić, została poplamiona przez jedną z tancerek podczas próby kamerowej.

 

Edyta była roztrzęsiona - pisze tabloid. Do ostatniej chwili nie było wiadomo, czy w ogóle będzie w stanie wyjść na scenę. W jej ekipie zapanowała panika. Mimo że stylista znalazł dla niej nową, piękną suknię, incydent skutecznie wyprowadził Edytę z równowagi.

Ta gówniak pasuje do naszej niszy.

Stawiam, że jest histroniczką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×