Skocz do zawartości
Nerwica.com

david bowie konczy 60 lat


korres1

Rekomendowane odpowiedzi

Jutro, czyli 8 stycznia, David Bowie kończy 60 lat. Na pewno na forum znajda się jego wielbiciele.

Fakt, stary z niego cap i, jak sam mówi, dziwi się, że po tym co wziął w życiu, że jeszcze żyje..

A pomyśleć, że zaczynał (mówię o jego pierwszej piosence na brytyjskiej liście, która odniosła sukces) piosenką o śmiejącym się gnomie.

Anyway, jeśli macie jakieś historie z Davidem (lub wiadomości, że nareszcie się rozwiódł!), piszcie!

Ja postanowiłam z tej okazji zrobic imprezę.

 

[ Dodano: Wto Sty 09, 2007 1:45 am ]

Żadnych fanów, naprawdę?? Jestem zawiedziona :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korres, za późno! już Ci paru zastępców znalazłam!!WOLNYCH!!! :mrgreen: i to już tkniętych przez czas!! żartuję! ja Davida kojarzę tylko ze ścieżki dźwiękowej do "Lost Highway".. przerażająco piękny utwór wykonał!!! nawet chyba poszukam płyty..takiego smaku mi narobiłaś na tę muzykę!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi drodzy Goshko i dawno-nie-czytany Malcolmie. Polecam Wam płytę Station to Station albo Ziggy stardust and spider from mars (stara) lub ewentualnie Low - TAM dAVID smutnie zawodzi z samym Mazowszem!

Muszę się pochwalić, że dziś po raz drugi w tym tygoidniu oblewałam jego urodziny. A za tydzień szykuje sie trzecia impreza ku czci :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×