Skocz do zawartości
Nerwica.com

kocham swojego psychiatre jakie to ma szanse?


agu09

Rekomendowane odpowiedzi

jest ode mnie jakie 30 lat starszy.

potrzebowalabym w swoim zyciu kogos tak mądrego, empatycznego, wyrozumialego jak on.

jest moim niedoścignionym meskim idealem.

Mogę Ci powróżyć z fusów, ale lepiej będzie, jak go zapytasz manga_usmiech.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agu09, bo Ciebie nikt nie kocha wiec tak uważasz?

uwazam ze faceci wylacznie pożądają, nie kochaja.

dlaczego np 50 letni faceci nagle "zakochują" sie nagle w 20 latkach? z ktorymi maja romanse?

dlaczego potarficie zakochać sie w zdjeciu?

bo to czyste.. pożadanie..nic wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

agu09, a dlaczego mlode dziewczyny szukają sponsora i jedyna osoba, ktora sie nimi interesuje to ich psychiatra (ze względów zawodowych?

 

dlaczego maja sponsora? bo chca sporo zarobic a sie zbytnio nie narobic? bo je to podnieca? nie wiem ...

 

" jedyna osoba, ktora sie nimi interesuje to ich psychiatra (ze względów zawodowych?"

 

bo mu za to place jak juz slusznie zostalo to zauwazone , moze innym tez powinnam ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne, bo przecież jesteś brzydka.

 

:lol: (wybacz autorko :P)

 

A tak na poważnie, to uważam, że nawet jeśli jesteś brzydka, to i tak masz szansę, ponieważ jakby nie było to jesteś sporo młodsza co w zdecydowanym stopniu podnosi Twoje szanse.

Młodość jest bardzo dużym wyznacznikiem atrakcyjności, starym dziadom często odbiera wtedy mózg.

 

Jednak nie radziłabym w to brnąć, choćby nawet z tego względu, że nie bez przyczyn do niego uczęszczasz, więc nie dziwi mnie wcale, że mogłaś się zauroczyć kimś kto pozornie wyciągnął do Ciebie dłoń.

Taka relacja na pewno nie byłaby zdrowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadne, bo przecież jesteś brzydka.

 

:lol: (wybacz autorko :P)

 

A tak na poważnie, to uważam, że nawet jeśli jesteś brzydka, to i tak masz szansę, ponieważ jakby nie było to jesteś sporo młodsza co w zdecydowanym stopniu podnosi Twoje szanse.

Młodość jest bardzo dużym wyznacznikiem atrakcyjności, starym dziadom często odbiera wtedy mózg.

 

Jednak nie radziłabym w to brnąć, choćby nawet z tego względu, że nie bez przyczyn do niego uczęszczasz, więc nie dziwi mnie wcale, że mogłaś się zauroczyć kimś kto pozornie wyciągnął do Ciebie dłoń.

Taka relacja na pewno nie byłaby zdrowa

nie pocieszylas mnie :( w tym tkwia moje najwieksze leki , w starosci i w tym ze wtedy calkowicie przestane byc dla kogokolwiekj atrakcyjna, teraz jeszcze moge byc jak to okrealilas dla "starych dziadow"

przykre. jak skoncze 30 lat to sobie strzele w glowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×