Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pochwal Faceta


SrebrnaSowa

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba przyda się jeszcze jeden pozytywny wątek, ten będzie na swój sposób wyjątkowy , bo będzie skierowany do facetów, a tyczył się pochwał....

( Można komplementować ogół albo któregoś z naszych wspaniałych użytkowników forum )

Może zacznę dla przykładu

 

 

Chciałabym pochwalić wszystkich facetów którzy zrobili chociaż raz w życiu "coś co będzie pasowało bardziej wedle własnego uznania" sami od siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym pochwalić wszystkich facetów którzy chociaż raz w życiu coś poprasowali albo pozmywali sami od siebie.

:hide: może chwal ich jeszcze za to, ze spuścili za soba wode w kiblu :?

 

Ja chwale każdego faceta, który swojej kobiecie przynosi rano do łozka kawe z ciastem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym pochwalić wszystkich facetów którzy chociaż raz w życiu coś poprasowali albo pozmywali sami od siebie.

:hide: może chwal ich jeszcze za to, ze spuścili za soba wode w kiblu :?

 

Ja chwale każdego faceta, który swojej kobiecie przynosi rano do łozka kawe z ciastem :D

 

 

Miałbyć pozytywny wątek , który zresztą dopiero co się rozkręca, a chwalić sobie mogę za co chce Nie obchodzi mnie kto i co sobie o tym myśli

 

Ciężko to widze rano od razu żołąd zapychać ciastem, jeśli się już tak mnie uczepiłaś to nie będę gorsza. :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłaś to nieszczęsne zmywanie naczyń i to że mężczyzni nie biją kobiet, a kobietom często zarzuca się zdrady , także dla równowagi tych nie bijących mężczyzn pochwal kobiety które nie zdradzają . Mam nadzieje że teraz zakumiesz bo prościej już nie potrafię .

 

Dla mnie to spam w wątku. Tu mają być pochwały a nie czyjeś komentarze odnośnie pochwał. Ty sobie chwal za ciasto ja za prasowanie.... i nikomu nic do Twojej pochwały jak i mojej.

Wydaje mi się że jeśli się człowiek zgadza to po prostu podbije albo o tym poinformuje, a jak coś komuś nie pasuje to niech przemilczy przynajmniej w tym wątku...a pożali się w jęczarni albo w wątku do wkurvu , bo to niepotrzebny bałagan. Wiem że ocenianie innych bardzo prosto wszystkim przychodzi , ale jak mówię nie założyłam tego wątku by się tu zrobiło skupisko pretensji do osób za ich pochwały to jest dla mnie czepianie się jak rzep psiego ogona i szukanie dziury w całym.

Każdy człowiek jest inny i ma inną hierarchię wartości , jedni pochwalą wyciśnięcie pryszcza inni usypanie skalniaka , albo kupienie torebki z krokodyla. I nie mnie oceniać co jest bardziej poprawne a co nie , za co powinno się chwalić a za co nie.

Mam nadzieje że wytłumaczyłam tak byś mogła to zrozumieć .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SrebrnaSowa, na pewno się rozkręci, jak bedziemy chwalić facetów, ze posprząta po sobie albo nie pobije. To nie jest pozytywne, tylko smutne.

jap............. ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~` to miał być miły temat a tu jak zwykle nagonka czy każdy temat nie po waszej myśli musi być spamowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, moja była powiedziałaby coś odwrotnego na ten temat na pewno... Ale ona sama się dziwnie zachowywała i w ogóle nie ma co wracać do jej tematu. Problem w tym, jak mówił terapeuta: rozstania z kimś przeżywa się jak czyjąś śmierć - więc ja tak szybko nie przestanę o tym sobie przypominać... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×