Skocz do zawartości
Nerwica.com

Koty domowe


take

Czy lubisz koty domowe?  

42 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy lubisz koty domowe?

    • Zdecydowanie nie
      3
    • Raczej nie
      5
    • Raczej tak
      6
    • Zdecydowanie tak
      28


Rekomendowane odpowiedzi

Czy lubicie koty domowe? Mruczki, dachowce itp.? Dla mnie sierściuszki nierzadko są bardzo słodkimi istotami. Ich futerko, łapki, ogonek (całkiem długi), uszka, wąsiki, pyszczek i wydawane odgłosy (jak miauczenie i mruczenie) czynią z nich urocze stworzonka. Mi się najbardziej podobają koty z nie za bardzo długimi włosami (nie bezwłose, ale też i nie z naprawdę długimi włosami), wolę niejednobarwne.

 

Czy widok kota sprawia wam przyjemność? Czy lubicie pieścić te zwierzęta?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duże są mądrzejsze :P

 

Nie wiem czy są mądrzejsze, ale zazwyczaj są łagodniejsze co wiąże się z tym, że mają w sobie więcej ogłady :smile:

Poza tym wierzę w wyjątki.

Ostatnio widziałam małego, biednego pieska zastraszonego przez nienormalną rodzinkę :?

Aż chciało się to zgłosić, ale pewnie zostałabym wyśmiana...

 

schatten, jak nie przeszkadza Ci ciągłe zbieranie kocich kłaków latających po mieszkaniu, to jak najbardziej polecam Ci kota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z kotka, ta małpa mimo, ze jest wysterylizowana obsikuje cały dom, i robi to z premedytacja i celowo, znaczy terytorium. Nasz wykastrowany kocurek jest przez nia permanentnie zastraszany i terroryzowany. Weterynarz poradził obroże z hormonami, ale kosztuje to 50 zeta na m-c poza tym koty chętnie obrózki sciagają :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka krótka piosenka pojawia się w wynikach wyszukiwana w Google po wpisaniu słowa: kot: (

Janusz Radek - Kot). Obecnie ten film ma ponad 16 milionów wyświetleń - czyżby dzięki temu, że pojawia się tak łatwo w wyszukiwarce (wystarczy wpisać słowo kot w Google)? Ma też całkiem sporo głosów negatywnych (chociaż pozytywne przeważają).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×