Skocz do zawartości
Nerwica.com

Używanie komputera do rozrywki.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to forma uzależnienia ? Kiedy internet służy do rozrywki.Do wpisywania haseł: Jakub Ćwiek książki,Agnieszka Wielgosz prywatnie,gady Azji, czy też kapcie z Sanoka ?
nooo trzeba to koniecznie leczyć, kto to widział mieć rozrywkę i to w dodatku w komputerze :nono::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formą uzaleznienia jest na pewno sytuacja, w której człowiek w żaden inny sposób, poza komputerem nie doświacza rozrywki.

Ważne, żeby we wszystkim zachować umiar, nie ma niczego złego w pograniu sobie na komputerze, czy przez sieć pod warunkiem, że czasem wyjdzie się też gdzieś ze znajomymi.

I nie ma znaczenia wiek, gdyż również istotną kwestią jest do czego komputer używamy. Jesli komputer jest nam niezbędny do pracy, to nie jest to mentalne uzależnienie, podobnie jeśli używamy komputera do nauki ze wzgledu na to, że dzieki temu można wiele informacji znaleźć szybciej niż np. w bibliotece itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer dla mnie jest moja najlepsza rozrywka i miejscem pracy,slysze jego dusze i wiem co odczuwa ;) Ale nic dziwnego skoro od 96 roku do dzis mam nieodzowny kontakt z komputerami i elektronika :D No play No Life :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×