Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co myślicie o szczepieniach dzieci ?


wiejskifilozof

Szczepienia dzieci,za czy przeciw ?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Szczepienia dzieci,za czy przeciw ?

    • Jestem za
      4
    • Jestem przeciw
      0
    • To zależy od rodzica
      1
    • Nie wiem
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Dużo się mówi w sprawach szczepienia dzieci.Szczepić je czy nie ? Mamy dziś dziwną modę na nie szczepienie dzieci.I są tego efekty w Niemczech,gdzie jest epidemia odry.Rozmawiałem z moimi koleżankami (36,39,41 lat) i one są za szczepieniami.Ta pierwsza nie ma dzieci.Druga ma córkę lat 2,trzecia ma syna lat 14 i córkę lat 12.

Ja jestem za sczepieniami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Od zawsze te podstawowe szczepienia były obowiązkowe i nikt problemów z tym nie miał (za to same plusy) więc niby czemu to zmieniać? Ja bym nie chciała, żeby np. moje dziecko miało kontakt z osobami potencjalnie zarażonymi chorobą. Całą tą dyskusję na temat szczepień wywołały znudzone życiem kobiety, które klepią dupę w domu całymi dniami i szukają szumu. Kiedyś słyszałam wywiad z taką właśnie, bo żaliła się, że jak to ma być, że państwowe przedszkola być może będą żądały zaświadczeń o szczepieniach bo w innym wypadku nie przyjmą dziecka do przedszkola - i bardzo dobrze. Te baby to jednak głupie są na max-a ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że potrzebne. Wystarczy zobaczyć niedawne przypadki dzieciaków, których rodzice uważali się za mądrzejszych.

Niech coraz więcej osób postępuje tak dalej, a wrócą choroby, których już od dawna nie ma dzięki szczepieniom właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×