Skocz do zawartości
Nerwica.com

Problemy detektywa.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz bardziej zastanawiam się, czy moje osobiste problemy są problemami dorosłego (38) lat człowieka.

Czy te, problemy jakie mam, to są na serio ?

Bo czy znacie, jakiegoś 38 latka, którego problem to:

-jaką kupi książkę ( horror,kryminał,romans,fantasty )?

-czy w Pierwszej Miłości będzie Malwina ?, czy Radek powie Jowicie,że nie ma kasy ?

-czy mama kupi na pewno batonik /

-czy Jolasia w Kiepskich będzie miała nową fryzurę ?

Czy, ktoś normalny ma takie problemy ?

I jakie problemy "musi mieć "normalny 38 latek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a żadnych innych problemów nie masz ? Wszystko inne jest dla Ciebie oczywiste ?

Mnie się wydaje, że powinieneś poszukać głębiej, bo to co wymieniasz to są takie powierzchowne sprawy dnia codziennego.

A przecież nieraz pisałeś nam tu na forum o swoich różnych innych rozważaniach :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, a żadnych innych problemów nie masz ? Wszystko inne jest dla Ciebie oczywiste ?

Mnie się wydaje, że powinieneś poszukać głębiej, bo to co wymieniasz to są takie powierzchowne sprawy dnia codziennego.

A przecież nieraz pisałeś nam tu na forum o swoich różnych innych rozważaniach :roll:

A jakie masz na myśli ? Nie mam problemów,że mnie szef zwolni z pracy,że nie przyjmą mi dziecka do szpitala ( nie mam dziecka), możesz napisać o jakie problemy Ci chodzi.

 

-- 21 mar 2015, 17:50 --

 

I słusznie, bo batonik to podstawa :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm moze przelam sie do alkoholu, kto moze dopiero po alkoholu wyjda z ciebie cechy samca alfa ktore narazie sa uspione :great:

 

-- 21 mar 2015, 16:59 --

 

Hans, takie rozumowanie mi sie podoba , bardzo sie chwali , dyszka do dyszki brzdzecza kieliszki :great:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

detektywmonk, może być np. taka sytuacja, że lekarka nie przyjmie Cię danego dnia, a Tobie skończą się leki :roll:

Mogą wodę w kranie zakręcić ( dla mnie to zawsze był mega problem ), wyłączyć prąd na pół dnia ( i jesteś odcięty od foro i "Pierwszej Miłości" przy okazji ), mogą Ci się okulary rozbić ( czego Ci nie życzę ), możesz się posprzeczać z mamą albo bratem i w gniewie powiedzieć o jedno słowo za dużo ... i w końcu może PIS wygrać wybory :pirate: ( trzeba być na wszystko przygotowanym ! )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był taki czas, gdzie przez parę dni nie miałem leków i przeżyłem ;) kiedyś przez 4 godziny nie było wody i też przeżyłem.Umyłem się potem :D prąd też był wyłączony i przeżyłem.Serial oglądałem na Ipla.Okulary ? oby nie się rozbiły.Czasem się sprzeczam.Te ostatnie to koszmar.

.

 

-- 21 mar 2015, 20:53 --

 

czekaj czekaj czy ja dobrze kminie - twoj najwiekszy problem to brak problemow typowego 38-latka?

Tak, tak właśnie myślę.

 

-- 21 mar 2015, 20:54 --

 

detektywmonk, Przecież Twój największy problem to to że jesteś prawiczkiem i nie masz dziewczyny( i nie chodzi mi o tą Magdę bo to żadna dziewczyna co najwyżej koleżanka)

Nie pisałem,o tym bo to problem ,nie do rozwiązania.Zawsze będę prawiczkiem.

 

-- 21 mar 2015, 20:55 --

 

a skad wiesz carlosbueno, czy Magda to nie ta jedyna ???? cwaniaczek pewno ja dla siebie chce :nono:

Przecież pisał kiedyś że ona go wyśmiała jak jej zaproponował seks, a detektyw do ślubu z tym czekać nie chcę. :mrgreen:

Ja już zawsze będę prawiczkiem.I mam ochotę na seks z jakoś dziewczyną, jak Magda nie chcę, to inna się trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już zawsze będę prawiczkiem.I mam ochotę na seks z jakoś dziewczyną, jak Magda nie chcę, to inna się trafi.
Czyli to jednak poważny problem skoro chcesz pociupciać a nie masz z kim. :mrgreen: zresztą ja mam podobny problem i nie bardzo staram się go rozwiązać no ale niedługo 40-tka i pora o tych rzeczach zupełnie zapomnieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no też właśnie , póki co jest na utrzymaniu matki , jak dla mnie to patowa sytuacja , bo kiedyś zostanie sam , bez środków do życia .

Mam kuzynkę w podobnej sytuacji do detektywa też ma tak niska rentę ze względu na psychikę, no ale jej pomaga jej siostra która oprócz renty pracuje dużo i jakoś dają rade, no ale nie wiem czy brat detektywa jest tak dobroduszny. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×