Skocz do zawartości
Nerwica.com

praca w orange


stx

Rekomendowane odpowiedzi

czesc, czy znacie kogos kto pracuje w salonie w orange jako konsultant?

 

pytam, ponieważ w moim miasteczku poszukują kogoś takiego, ja wysłałem cv i nie wiem jak długo mogę czekać na telefon ewentualny. a musze pracować, a inna praca to tylko ciężka fizyczna i z mobbingiem jak to w takich zakładach w mojej okolicy :-|

 

praca w orange to dla mnie jedyna alternatywa, ale jak długo nie będą do mnie dzwonić, to znajde inną prace, a w owej innej pracy będę mógł sobie pomarzyć o odebraniu telefonu.

 

więc ile można czekać na ten telefon w sprawie rekrutacji po wysłaniu cv? niby nic, a dla mnie ten rodzaj pracy to spełnienie marzeń :oops: bo dopiero w tym roku ide na studia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kierownik raczej nie ma nic do gadania, bo rekrutacja odbywa się zewnętrznie przez firme ramsat współpracującą z orange.

 

bardzo możliwe że mnie nie wybiorą, ale na tym portalu z ogłoszeniami na którym zaaplikowałem cv termin ważności jest do jutra. a na olx wlasnie przedłużyli o miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zawsze wygląda to tak źle. Ja bym spróbowała na Twoim miejscu, bo nie każdy pracodawca przecież jest taki sam, to zależy od konkretnego salonu. Mam kolegę, który już kupę lat pracuje w salonie Orange i jest naprawdę zadowolony. Gdyby tak nie było, w końcu znalazłby coś innego, bo ma możliwości. Ale nie narzeka. Wiadomo, jak wszędzie, są jakieś negatywy. A skąd jesteś? Jestem nowa na forum, właśnie się zarejestrowałam i też szukam info o pracy. Ja akurat w domu pracuję, bo przez moją nerwicę boję się gdziekolwiek zatrudnić na stałe na umowę. Często zdrowie nie takie, jakby się chciało :/.

 

Tu masz parę ciekawych ogłoszeń w tej branży, jakby Cię interesowało, w razie co, to szukaj też na innych podstronach, w poszczególnych miejscowościach.

 

http://www.praca.bielsko.pl/oferta/72751/mobilny-doradca-klienta-praca-stala

 

http://www.praca.bielsko.pl/pracodawca/3868/4call-pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukująca2, właśnie wczoraj zadzwoniła do mnie pani kierowniczka i powiedziała żebym przyjechał na spotkanie :smile:

 

jednak ciekawa sprawa że to kierowniczka salonu oddalonego ode mnie o 70km i właśnie tam mam jechać, a nie do tego w mojej mieścinie :shock:

 

-- 17 mar 2015, 12:46 --

 

heh strasznie się zestresowałem aż prawie straciłem głos itd, bardzo słabo mi poszło :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×