Skocz do zawartości
Nerwica.com

Księżyc-mistyfikacja.


wiejskifilozof

Rekomendowane odpowiedzi

Czy to prawda,że lądowanie na Księżycu było mistyfikacją ?

 

Tak.

 

W ogóle dużo spisków ostatnio odkryłam. Np. że "przepisy od czytelników" w niektórych czasopismach wcale nie są nadesłane przez czytelników, tylko zredagowane i opatrzone zmyślonymi nazwiskami i zdjęciami stockowymi. I że Niemcy z Francuzami chcą wspólnie wyniszczyć naszą gospodarkę i służbę zdrowia.

 

I dostałam zwiększoną dawkę kwetiapiny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

planB, zdaje mi się, że jesteś na tym forum dla trollingu. Ale mnie nawet śmieszą takie wpisy.

 

Z tym Księżycem to ciężko powiedzieć, ale z drugiej strony po co byłoby to całe NASA, badania, naukowcy, miliony dolarów. Jak dla mnie jakaś szansa jest, że to była mistyfikacja, ale trzeba patrzeć realistycznie. To co wiemy, to to że dzieci w szkołach uczą się astronomii, jest sporo książek na ten temat, wielu naukowców, pracowników, wiele fabularyzowanych filmów. Mi to wystarczy.

 

Fazę na teorie spiskowe przerabiałem, gdy miałem dość psychotyczny okres. To dobre dla ludzi, dla których nawet własne istnienie jest wątpliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fazę na teorie spiskowe przerabiałem, gdy miałem dość psychotyczny okres. To dobre dla ludzi, dla których nawet własne istnienie jest wątpliwe.

Ja ostatnio w mało rzeczy wierzę. Np., że Anna Frank sama napisała Pamiętnik Anny Frank.

 

-- 07 paź 2014, 22:28 --

 

planB, zdaje mi się, że jesteś na tym forum dla trollingu. Ale mnie nawet śmieszą takie wpisy.

 

Z tym Księżycem to ciężko powiedzieć, ale z drugiej strony po co byłoby to całe NASA, badania, naukowcy, miliony dolarów. Jak dla mnie jakaś szansa jest, że to była mistyfikacja, ale trzeba patrzeć realistycznie. To co wiemy, to to że dzieci w szkołach uczą się astronomii, jest sporo książek na ten temat, wielu naukowców, pracowników, wiele fabularyzowanych filmów. Mi to wystarczy.

Film fabularny cię przekonuje? :shock:

 

NASA i badania kosmosu jak najbardziej mają miejsce, natomiast w czasie zimnej wojny amerykanie potrzebowali czegoś mocnego propagandowo, wyreżyserowanie nastręczałoby mniej trudności niż bezpieczne lądowanie i powrót.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monk2000 ale co mnie twoja faza ?

..ja lubię fakty i piszę jak uważam - więc niekamam ocb z trollem jakimś .

PEACE whatever

 

 

Cyklopka weź jeszcze pod uwagę ,że oni wtedy nie wiedzieli co tam zastaną nawet; reżyserka tych nagrań ? ..jeden z wybitniejszych reżyserów ; ...jak chcesz znać fakty to je znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×