Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez jaktobylo 15 mar 2016, 21:45
...ii z tego co mi wiadomo, to kobiety nie powinny się bać ćwiczeń bardziej siłowych, bowiem w ten sposób mogą jedynie wzmocnić mięśnie, a co za tym idzie, przyśpieszyć metabolizm i tłuszcz lepiej się spala

Spamowa wyspa

przez Stracona100 15 mar 2016, 21:52
Taaaak, tylko jak to wytrwać :mrgreen:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez platek rozy 15 mar 2016, 21:52
Stracona100, Ciekawa jestem co Ci lekarka wpiatek zaproponuje .. a Solek to amiluspiryd , bizu to bizuteria :)
Uwielbiam zamawiac w Chinach naszyjniki bo wychodza grosze , lubie takie okazale , duze --- u nas ceny takich oscyluja ok 50 - 60 zl i wiecej a tam w granicach 10 - 15 zl a przesylka darmowa.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Argish 15 mar 2016, 22:10
Dobry :zonk:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 15 mar 2016, 22:10
Dobry dobry, nie wiem czy dobry :(
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Argish 15 mar 2016, 22:13
Ḍryāgan napisał(a):Dobry dobry, nie wiem czy dobry :(

A no wlaśnie :roll:
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 15 mar 2016, 22:27
Ḍryāgan napisał(a):Dobry dobry, nie wiem czy dobry :(

<tuli>

Spamowa wyspa

przez cyklopka 15 mar 2016, 22:32
platek rozy, order ci mogę wyciąć, ulepić, cokolwiek :great:

A co do utrzymania pracy to ona zawsze sama rezygnowala na co mnie szlag trafial bo ja sie tyle uszukalam pracy i staralam a komus z latwoscia oferta za oferta tylko jakos docenic tego nie umial.

Przyjaciółka mamy, poznana na terapii (już chyba kilkanaście lat będzie), dostała jakiś czas temu ofertę pracy, pół etatu w hospicjum. Nie wzięła, bo jej ojciec kilka lat wcześniej był w hospicjum i uważała, że nie będzie dość silna, żeby pracować z chorymi dziećmi. Tylko, że to kurka wodna było samo biuro bez żadnej stacjonarnej placówki opieki, pacjenci byli w domach. A ona miała być tylko w sekretariacie. Nie sprawdziła jak funkcjonuje ta instytucja, więc podjęła decyzję nie znając warunków. Totalny przegryw.

Moja mama wałkowała chyba przez pół roku, głównie w rozmowach z ojcem, jaka ta Jola niemądra, że nie wzięła tej pracy, 4 godziny dziennie były by dla niej doskonałym rozwiązaniem i nie musiałaby jeszcze ruszać resztek oszczędności... i.t.d. PÓŁ ROKU. I nic. Od gadania nie pojawiła się kolejna propozycja pracy, nikomu tym gadaniem nie pomogliśmy.

To mi terapeutka wyłożyła, że już wiem od kogo się nauczyłam wałkować w nieskończoność sytuacje, które już przepadły, tę część problemu, której za ch*ja cofnąć i poprawić się nie da.

*imię zmienione przez redakcję
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Zupapomidorowa 15 mar 2016, 22:43
Ja pierdziele, kurna niech mi ktoś coś napisze, odpowie, doradzi czy pocieszy
Dawniej Luktar

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 15 mar 2016, 22:46
Zupapomidorowa, cześć. Ja Cię mogę pogłaskać po główce :angel:
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Zupapomidorowa 15 mar 2016, 22:48
Ja i mój facet jesteśmy DDA. W terapii i na lekACH. Jest z kumplami na piwie. Pisze zebym wypeirdalala z domu, ze nie jestem nic warta, ze jest masa lepszych ode mnie kobiet, ze jestem chora,
Dawniej Luktar

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 15 mar 2016, 22:49
Zupapomidorowa, nie daj się tak traktować. Powiedz mu to samo

Spamowa wyspa

przez Argish 15 mar 2016, 22:50
Zupapomidorowa napisał(a):Ja i mój facet jesteśmy DDA. W terapii i na lekACH. Jest z kumplami na piwie. Pisze zebym wypeirdalala z domu, ze nie jestem nic warta, ze jest masa lepszych ode mnie kobiet, ze jestem chora,

Ty nadal z nim jestes? :shock: Podziwiam
Tegretol 1-0-1
Deprexolet 0-0-1
Propranolol - doraźnie

Spamowa wyspa

przez Zupapomidorowa 15 mar 2016, 22:53
No ja świeta też nie jestem bywam wybuchowa. Poszło o to że nie chcę iść do nowej pracy bo mnie rozczarowuje pod każdym względem. On twierdzi że do niczego się nie nadaję że nie ma ze mną przyszłości. Sam zarabia bardzo dobrze. Może chciałby mieć kobietę zarabiającą podobnie. Dla niego bardzo ważne są pieniądze.
Dawniej Luktar

Sortuj wg