Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 07 mar 2016, 09:18
abrakadabra xx, Ḍryāgan, siema

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 09:26
Ḍryāgan, Miłej pracy,mam nadzieję, że taka jest:) A jak nie to olej to, zawsze można żyć marzeniami lub w przerwach pogadać o głupotach. Macie przerwy, na fajki, palisz? Whathewer, macie prxzerwy? no i w ogóle gadacie coś w pracy? można? o pierdołach?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 mar 2016, 09:35
Hey Kochani:*********
Ja znow z m dlosciami z nerwow , ciekawe kedy mi to przejdzie , jednym slowem czlowiek nie jest nigdy wolny od somatykow :bezradny:
Za oknem szarosci ciag dalszy.Nie tesknie za latem bo upaly wpedzaja mnie w lęki ale w iosna taka mila ze slonkiem by mogla zawitac .

kosmostrada:********* ciesze sie ze zapachy ktore mnie urzekaja robia wrazenie i na Tobie :) Jakbys chciala zakupic flasie to polecam e glamour albo i perfumy , sama tam kupowalam i bylamz adowolona , ceny maja przyzwoite nie zdzieraja jak perfumerie stacjonarne.

cyklopka :********na jaki kolorek maznelas pazurki???? :105: ja mialam teraz taki niebieski dzins :D przydymiony
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 09:38
Kiedyś miałem się spotkać chłopakiem (z dziewczyną też, jednak to było koleżeńskie, więc odłożyłem), ze szpitala w którym byłem, jakoś razem się skumaliśmy, no i później szlag trafił kontakty, dobry chłopak, ale co z tego jak po szpitalu wszystko się pojebało. Ja to w ogóle wole bliskie kontakty, lepiej się dogaduje, pomimo, że mam z tym problemy, jednak z psycholami jakoś nadajemy na podobnych falach, kiedy byłem zdrów to z normalsami, później z psycholami, z sajko laskami tak samo, na forum trzeba wiele wysiłku a w szpitalu po prostu byłem i już było git. Myślę, że inni też byli git, a to magia wzajemnych relacji w którym mamy okazję się słyszeć i widzieć... Po prostu, jesteś i gadasz... A nie w necie się produkujesz i wymyślasz głupoty aby zwrócić na siebie uwagę, tam tak nie mieliśmy po prostu byliśmy. Szkoda że to się urwało...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 mar 2016, 09:42
abrakadabra xx, mnie pisanie tutaj nie kosztuje wielkiego wysilku , pisze w zasadzie tylko w jednym temacie i mam tutaj znajomych , reszta forum mnie niewiele obchodzi. :bezradny: Pisanie tutaj mi w zupelnosci wystarcza.Jak sie skacze z tematu na temat to sila rzeczy ze nie ma sie blizszych znajomych bo za duza rotacja ludzi jest na forum .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 09:51
platek rozy, to pozazdrościć:) Ja zawsze byłem cichy i skromny, nie wiem czy to wada czy zaleta, jednak bycie głośnym na tymforum kosztuje mnie wiele wysiłku. W normalnym świecie po prostu byłem, i była ze mną grupka, mała acz lojalna, tutaj dopiero kiedy "krzyczysz lub jesteś zauważalny" robisz jakiekolwiek wrażenie. Dzięki temu forum nauczyłem się być zauważalny, co stoi w sprzeczności z moją naturą, w realu, cześć, cześć, myślę to i to i wszystko, mam kumpli, tutaj jest gorzej a raczej trudniej, chcesz powiedzieć cześć? To "wykrzycz to" spokojnie wypowiadając się na rózne tematy. Pojebane.

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 09:59
W ogóle bez sensu to wszystko,człowiek chce po prostu być, istnieć sobie, czasem dodać coś od siebie a tu wiatr w oczy i kłody pod nogi, i zmagasz się człowieku, szukasz wszędzie aż trafiasz na to pojebane forum i szukasz dalej, czego szukasz? nie wiem, czegoś, może kogoś, i tak jesteś, produkujesz się, i chooj z tego, dalej cierpisz, i trwasz z nadzieją na nie wiem co...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 mar 2016, 09:59
abrakadabra xx, ale ja tez nie mam za wielu znajomychw realu , tutaj tez nie . Lubie natomiast zblizyc sie z kilkoma osobami i z nimi "trzymac" , byc blizej . Wazne wtedy sa dla mnie ich sprawy i mysle ze wzajemnie. Dlatego pisze tylko na Spamowej i na ksiazkach . Mysle ze jak se odwiedza jakis konkretny watek gdzie jest grupka ludzi i pisze w tym watku dluzej to wlasnie z tymi osobami masz jakies blizsze relacje.

Do pracy sie musze zbierac pomalu .... No jak mi sie nie chce :(

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 10:05
platek rozy, to to fajnie, że się tu odnajdujesz z bliskimi ci ludźmi:)

A zrobisz coś dla mnie? wypowiesz się w moich beznadziejnych tematach? Tak żebym cię lepiej poznał???

Miłej pracy:)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 07 mar 2016, 10:06
abrakadabra xx, wklej mi watki to zajrze tylko juz po pracy bo teraz mam okolo 40 minut do wyjscia a musze sie umyc , ubrac i umalowac :angel:

Spokojnego dzionka !

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 10:07
platek rozy, a jakie to książki? Ja się na tym nie znam. Ale może jak ktoś mi wytłumaczy?

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 10:10
Oooooo, ja mam 1000 postów, dopiero zauważyłem, 1022, chyba założę temat jak Arasha, tysięczny post abrakadabryyyyyy. Nieee, nie zrobię tego, a Arasza była w porządku, choć czasem wkurzająca... Mi tam nie przeszkadzała, mogła by se byc...

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 07 mar 2016, 10:26
abrakadabra xx napisał(a):Ḍryāgan, Miłej pracy,mam nadzieję, że taka jest:) A jak nie to olej to, zawsze można żyć marzeniami lub w przerwach pogadać o głupotach. Macie przerwy, na fajki, palisz? Whathewer, macie prxzerwy? no i w ogóle gadacie coś w pracy? można? o pierdołach?

Powiedzmy, że pracę mam satysfakcjonującą. Czasem więcej roboty, czasem mniej. Jak więcej nadrabiam w domu :) robota musi być zrobiona. Jak mniej mogę się trochę poobijać. Na fajka trzeba wyłazić na zewnątrz, bo jest zakaz palenia w budynku. Niektórzy tak robią. Ja na szczęście jestem wolny od wszelakich nałogów. Nie palę. W pracy czasem można pogadać, ale ja jestem dzikus i tak w ogóle nie mam za dobrych układów z koleżeństwem. Więc raczej nie gadam. Jak mam luz, śmigam po internecie zazwyczaj. Przerwa ustawowa jest jedna - 20 minut
Arasha oczywiście w porządku, ja ją lubiłem. Było coś rozbrajającego w jej naiwności
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 07 mar 2016, 10:32
Ḍryāgan, to fajnie, że masz z kim pogadać, jakby człowiek nie miał z kim to nie ciekawie... U mnie różnie bywalo, jednak staram się utrzymywać kontakty...

A co robisz? Możesz publicznie objawić, nie musisz, tak tylko pytam bo nie wiem...

Sortuj wg