Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 15:56
kosmostrada, inaczej widocznie te moje rzekome "prerogatywy" wyglądają na forum, inaczej w realu... Nawet sąsiad mnie kiedyś nazwał fujarą i parę innych takich, bo mi przyniósł jakiś przewodnik po kierunkach studiów, a ja to olałam. Tak się wkurzył, że mi powiedział w końcu co o mnie myśli naprawdę... :mrgreen:
ego

Spamowa wyspa

przez takie tam 02 mar 2016, 15:59
Purpurowy, czyli 100% zadowolonych klientów? Przekonałeś mnie ;)

ego, kosmostrada wszystko powiedziała, ja cię za bardzo nie znam (nie licząc jednej przypadkowej wiadomości) :smile:

mirunia, dokładnie, czasami trzeba skrócić. A fotka? Przytyłem odrobinę...
takie tam

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 16:05
takie tam, kurcze, nie pamiętam tej wiadomości od Ciebie. :( A odpisałam Ci chociaż?
ego

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 02 mar 2016, 16:17
Cześć misie,
Zainstalowałam się w mieszkaniu. Poza tym nuuuudyyy - siedzę na uczelni, ziewam na wykładach i właśnie powinnam myk, myk robić przekład na zajęcia, bo cztery strony same się nie przełożą. Mnie się nic nie chce. Pojechałabym gdzieś. :105:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 02 mar 2016, 16:19
Carica Milica, cześć.
Carica Milica napisał(a):Pojechałabym gdzieś. :105:

Albania!

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 02 mar 2016, 16:29
Purpurowy, raczej inny kierunek. :P

Spamowa wyspa

przez takie tam 02 mar 2016, 16:37
ego, tak, odpisałaś :smile: Hm... Może teraz nieprzypadkowo napiszę ;)

Carica Milica, zgaduję, że masz jakieś translatoria.

Purpurowy, znając Caricę Milicę to prędzej Słowenia ;)

kosmostrada napisał(a): takie tam, To ostro ciachnąłeś loki. Ale mniemam, że przyjemność również uzyskałeś... ;) Nigdy nie miałam sauny dla włosów... :why:

Tak, porządnie odżywione, ładnie się kręcą, a sauna... Boskie! Na początku jest przyjemnie ciepło, łuski włosów się otwierają i odżywka wnika głęboko (tak zgaduję), potem temeratura się obniża, lekki chłód (też przyjemny zresztą) i łuski się zamykają. Do tego mycie włosów i masaż głowy... Kurczę, uzależniające to wszystko :D
Ostatnio edytowano 02 mar 2016, 16:42 przez takie tam, łącznie edytowano 1 raz
takie tam

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 02 mar 2016, 16:41
takie tam, tak, mam translatoria. Bardziej na wschód bym chciała pojechać. :mrgreen:
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Spamowa wyspa

przez takie tam 02 mar 2016, 16:45
Carica Milica, rozumiem, także jutro mam translatoria. No i również bym się chętnie wybrał na wschód.
takie tam

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 02 mar 2016, 17:23
O czym tu pisać na tym forum? Same pierdoły, jakieś zabawy i spamowe wyspy, człowiek głupawki dostaje.

Spamowa wyspa

przez abrakadabra xx 02 mar 2016, 18:12
kosmostrada napisał(a):abrakadabra xx, Ty byś chciał dostać magiczną pigułeczkę - żeby mieć energię, odczuwać głęboko przyjemność, a zarazem nie czuć bólu, czy smutku, widzieć świat w swej piękności nie widząc jego brzydoty? zaś nic takiego nie wymyślono, chyba że Lord Kapucyn ma jakieś tajemne źródła...
Aczkolwiek ja z uporem twierdzę, że mamy taki tajemny mechanizm zwany mózgiem, dzięki któremu możemy w większości wypadków dokonać cudów w postrzeganiu świata. A przynajmniej możemy próbować, dopóki żyjemy...

Raczej chciałbym po prostu żyć, a że nie da się czasem, to człowiek szuka ukojenia wszelakiego, tamto humorystycznie opisałem (lecz nie do końca, w oderwaniu od realnego świata)

Spamowa wyspa

przez ego 02 mar 2016, 19:05
takie tam napisał(a):ego, tak, odpisałaś :smile: Hm... Może teraz nieprzypadkowo napiszę ;)
To napisz, bo mnie cholera teraz zżera o czym myśmy rozmawiali i że ja tego nie pamiętam. A Ty na pewno do mnie pisałeś ? może do elo? już tak miałam tutaj na forum, że mnie pewna osoba podajże z elo właśnie pomyliła... :smile:
ego

Spamowa wyspa

przez cyklopka 02 mar 2016, 19:15
Ḍryāgan napisał(a):cyklopka, a Ty szukasz jakichś kontaktów z ludźmi sama czy czekasz aż ktoś się z Tobą skontaktuje? Bo to dość istotne. Czy znajomi których masz są z Twojego wyboru, czy też są, że tak powiem, z przypadku - bo akurat sobie przypomnieli, że kiedyś cię znali.

Wszystko przemieszałeś. Ja mam swoich kolegów z fanklubu, koleżanki z warsztatów, koleżanki z pracy i szkoły, lubię poznawać nowych ludzi.

Natomiast te osoby ze szkoły kontaktują się ze mną dlatego, że to ONE nie mają żadnych kolegów ani koleżanek w dorosłym życiu. Nie uważam ich nawet za moich znajomych, tylko kogoś kogo kiedyś znałam. Mało mnie wzrusza, że sobie o mnie przypomnieli.

Ten chłopak dzisiaj nie przyszedł, podejrzewam, że jest ubezwłasnowolniony i nie może sobie chodzić gdzie chce bez zgody mamy czy zakładu, w którym przebywa.

platek rozy napisał(a):cyklopka, :********o ja tez nie lubie spotkan z ludzmi z klasy . Jakos odstawalam od reszty bo pisalam wiersze i duzo czytalam i generalnie zylam w swoim swiecie a dziewczyny w podstawowce juz uganialy sie za chlopakami .

Moja klasa w podstawówce była po prostu tępa i konfliktowa. Nikt nikogo nie lubił, a ja byłam pierwsza do odstrzału, bo nauczyciele próbowali ze mnie zrobić wzorową uczennicę na pokaz. Poza tym rodzice dzieci przyzwalali na obrażanie mnie i mojej mamy.
Kujon to osoba, która się bardzo dużo uczy, aby pokazać innym, że jest od nich lepsza. Na tyle mnie znacie, że możecie stwierdzić, że nie jest to dla mnie trafna szufladka.

ego, a myślałam, że jesteś moją rówieśniczką raczej :mhm:

kosmostrada, facebook jest mi niezbędnie potrzebny do umawiania się z osobami, z którymi mam kontakt obecnie, informacji o eventach - wystawach, warsztatach, oraz oglądania zdjęć śmiesznych kotków, śmiesznych piesków i śmiesznych węży. Jedyni znajomi z dzieciństwa, których dodaję, to kuzyni 8)
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 02 mar 2016, 19:33
cyklopka, nie pomieszałem, tak się tylko chciałem upewnić. W sumie to, że się z kimś chodziło do szkoły nie oznacza jeszcze, że po X latach nadal ma się ochotę czy tam obowiązek uważać tego kogoś za kolegę, z którym się chce spędzać czas. Jakby nie było taka szkolna klasa, czy rok studiów to jednak zespół przypadkowo dobranych osób.
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Sortuj wg