Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 11 lut 2016, 12:05
no dzis kuleje ale chodze :)

Spamowa wyspa

przez nieboszczyk 11 lut 2016, 12:33
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lut 2016, 12:54
b]mirunia[/b], No cześć Słońce! Teraz będzie ten najgorszy czas. Wg medycyny chińskiej to przejście z jednej pory roku w drugą (dojo) powoduje niestabilność organizmu, a zwłaszcza ciężko przechodzi się przedwiośnie. Jeszcze troszkę trzeba wytrzymać. Ja mam dietę pod dojo - dużo warzyw, strączkowych, kaszy jaglanej, mało mięsa i pszenicy... Ściskam Cię mocno, damy radę.
Urlop u mnie taki jak zwykle - czyli ogólnie luz dwa tygodnie, ale wpadać do pracy będę pomieszać w papierach ( i podlać Zbyszka :D ). Młody w pierwszym tygodniu wyjeżdża na zgrupowanie, chcemy gdzieś wyskoczyć ( 15 lat nie byliśmy nigdzie sami :roll: ), ale wiesz jak to ze mną, mam takiego lęka, że jak pomyślę to mnie mdli. Więc zobaczymy.

kryty_k, Nie wiem, czy Cię to wesprze, ale kiedyś jak przyszłam na terapię z rykiem, że nie wiem, jak pójdę do pracy, to moja T. mnie zapytała - A co by Pani robiła w domu? Zdałam sobie sprawę , że tam tak samo kiepsko bym się czuła, a tak to przynajmniej pozór robię, że jakoś funkcjonuję i się nie poddaję. Człowiek sam siebie tym sposobem nakręca i nie pozwala zupełnie utonąć. A że błędy porobiłam w robocie z braku koncentracji, trudno, tak bywa. Robiłam tyle, ile mogłam na dana chwilę.

Marcin2013, No to zaraz znów będziesz fikał na randkach... :D

Lusesita Dolores, No widzisz, jakaś przyjemność jednak będzie w tym dniu. Rób swoje moja droga, w doopie czyjeś chlanie.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lut 2016, 13:20
Dzien dobry :********
U mnie dramat samopoczucie. Mam takiego dola ze siedze i mam placz u konca nosa . Do tego odmozdzenie i dereala jak talalalaa.
Pogoda fatalna - wczoraj slonce , deszcz pol dnia a drugie pol snieg no i jeszcze halny.
Dzis nawala sniegodeszczem i generalnie straszna kooopa.

Dostalam w pracy propozycje starania sie o lepiej platny staz --- u nich . Jutro jade na bezrobocie poskladac w tej sprawie papiery. Nie wiem czy mi przyznaja ale mam jakas tam szanse.
Jest mi milo ze ktos docenia to co robie i widzi ze jestem w tym naprawde dobra.

Chociaz dzis najchetniej ucielabym sobie leb u samego zada.
Siet, siet , siet!

kosmostrada , mirunia
tulam Was goraco:********** dolaczam sie do Was w cierpieniu.
Niechze bedzie wiosna juz! Niechze bedzie slonce ! Bo ja kutfa ocipieje !
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Aurora88 11 lut 2016, 13:22
mirunia, współczuję śniegu :shock: mam dość śniegu. nie chcę żeby przychodził znowu, niech już zniknie zima!

kryty_k, straszna zamuła dzisiaj, deszczowo i nędznie; a w ogóle to cześć, nie widziałam Cię tu wcześniej! Gdzie mieszkasz, jeśli to nie tajemnica?

kosmostrada, ahoj, co planujesz na urlop? Jakiś wyjazd będzie? Urlop z okazji ferii?
Ja jestem *ekhem* (odpukać) tak jakby zdrowa 8) znaczy po terapii, ogarniam teraz życie w trybie ekspresowym, uczę się grafiki, będę zakładać nawet firmę! Czasami jeszcze mam lęki w nocy bo tyle się w życiu dzieje że tego się nie da spokojnie przerobić, ale jest prawie normalnie :mrgreen:
od śmiechu dusza tyje i dostaje silne grube łydy

Spamowa wyspa

przez Aurora88 11 lut 2016, 13:23
Marcin2013, właśnie dostrzegłam Twój avatar i to chyba najweselsza rzecz jaka mnie dzisiaj spotkała xD Bekłam śmiechem!

Spamowa wyspa

przez kryty_k 11 lut 2016, 13:30
Aurora88 napisał(a): kryty_k, straszna zamuła dzisiaj, deszczowo i nędznie; a w ogóle to cześć, nie widziałam Cię tu wcześniej! Gdzie mieszkasz, jeśli to nie tajemnica?

Jestem z Poznania :)

Spamowa wyspa

przez Lusesita Dolores 11 lut 2016, 13:31
kosmostrada, Ja mam w dupie jego chlanie tylko strasznie szkoda mi mamy bo on ja wyzywa.
Po fryzjerze jade do chłopaka to može na trochę odetne się od ojca
Kosmo fajnie że masz urlop i to dość długi urlop całe 2 tygodnie .łał
chodze boso po ulicy

Ketrel 600mg
Solian 800mg
Haloperidol 8mg
Deprexolet 30mg
Tisercin 25mg
Afobam 0,5mg doraźnie

opium

riflessione.blog.pl

Spamowa wyspa

przez kryty_k 11 lut 2016, 13:36
Będzie problem z wypłatą... pół dnia minęło - a ja nic nie zrobiłam konkretnego :( przez to tylko strach narasta...
Zmiana oznacza życie. Kiedy się nie zmieniasz, znaczy, że nie żyjesz.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 11 lut 2016, 13:41
kryty_k, tez mam dzis klopot zeby zebrac mysli i robie wszystko strasznie wolno --- nieogar 1 klasa jestem w tym stanie....
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Aurora88 11 lut 2016, 13:43
kryty_k, aa, no jakoś tak czułam, bo mi ten Twój krótki opis warunków pogodowych wybitnie pasuje do tego, co widzę za oknem.
Też pyra.

Spamowa wyspa

przez kryty_k 11 lut 2016, 13:54
Aurora88 napisał(a):kryty_k, aa, no jakoś tak czułam, bo mi ten Twój krótki opis warunków pogodowych wybitnie pasuje do tego, co widzę za oknem.
Też pyra.

Pyra podwójna, bo urodziłam się w Pyrzycach - no i od 11 lat w Poznaniu stacjonuję :)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 11 lut 2016, 14:10
Aurora88, Oj to wspaniale Kochana! :great: Gratuluję odważnych decyzji. Ale zmiany! :105:
Nie chcę się nakręcać urlopowymi planami, bo mnie tam przerażają, że ło matko. No wiesz - agorafobia - wyjazd - :zonk:

Lusesita Dolores, Nom, cieszę się bardzo na to wolne!

platek rozy, ***** Dzień, jak co dzień ostatnio, nie? :bezradny: Ech... Tulam. Gratuluję pracowych sukcesów! Mimo różnych sensacji działasz perfekcyjnie. :great:

kryty_k, jak widzisz dziś hurtowo nieogar dopadł ;) Trzymaj się też!

Właśnie spojrzałam, co mam napisane na zapalniczce - "Pamiętaj, zakład pracy twoim drugim domem!" :shock:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Sigrun 11 lut 2016, 14:25
Czesc Lobuzy:)

Normalnie szlag z ta pogoda...leje jak cholera!
Psiakom nawet sie lazic nie chcialo ;)
Lieb's oder lass es, alles dazwischendrin gibt's nicht

Sortuj wg