Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 lut 2016, 18:15
kto mi co ugotuje nie moge łazic

Spamowa wyspa

przez mirunia 09 lut 2016, 18:27
Marcin2013, Ty sobie nie żartuj z tym kolanem, tylko niech Cię ktoś zawiezie na SOR, bo to może być poważny uraz (skręcenie kolana to nie żarty). Albo bierz taryfę i jedź.
Zjedz pajdę chleba z czymś, popij herbatą i do lekarza!

cyklopka, to niech słuchają tv cicho i drzwi zamknij od pokoju. W razie co stopery w uszy.
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez platek rozy 09 lut 2016, 18:31
A ja wlasnie po obiadku --- dzis gulasz z kurczaka z suszonymi pomidorami , do tego ziemniaczki i konserwowe ogorasy .
Mialam warsztaty z inna pania bo pani K chora i jakie s te warsztaty byly ciekawsze.
Na terapii moja T stwierdzila ze nie jestem w tak dobrym stanie zebym mogla calkiem zrezygnowac z terapii a ja o tym wiem bo moj stan jest zaden no ale nie widze juz efektow chodzenia na terapie...

kosmostrada o lubie takie lokalne pysznosci :105:
Dobry bialy serek sama czesto wcinam na kolacje :) Co bedziesz porabiala?

mirunia ciesze sie ze do siebie dochodzisz :) Jeszcze kilka dni i bedzie juz calkiem dobrze. Co do perfum to ja tezs bym ich nie zuzyla ale lubie miec duzo chociaz w malych pojemnosciach :)

Lusesita Dolores, musisz sobie odpowiedziec co chcesz od zycia bo ja sobie nie wyobrazam zebym miala gnic cale je w lozku. Mam je jedno i poki bede w stanie funkcjonowac mimo chorob to chocbym na rzesach miala wstawac i wychodzic i miec rozne zajecia to tak bede robila. Mnie zal lezec bo nikt mi czasu juz nie zwroci. Dni uciekaja tak szybko i tylko to ode mnie zalezy co z nich wyciagne. Zycie toczy sie w realu , nie w lozku i internecie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 lut 2016, 19:10
Witam wszystkich wieczorową porą :)
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 lut 2016, 19:11
przejdzie mirunia jusz mniej boli posmarowalem masciom

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 lut 2016, 19:12
witaj smoku

Spamowa wyspa

przez cyklopka 09 lut 2016, 19:12
mirunia napisał(a):cyklopka, to niech słuchają tv cicho i drzwi zamknij od pokoju. W razie co stopery w uszy.

To nie chodzi o poziom hałasu, rano jestem dla odmiany tak zaspana, że sufit mógłby się walić.
Chodzi o to, że jak idzie radio albo TV to ja nie mogę odpocząć w równym stopniu, jak gdyby w domu były obce osoby. Jeśli znasz to uczucie, kiedy goście zostają stanowczo za długo, a po ich wyjściu nie możesz od razu odpocząć, bo musisz jeszcze coś ogarnąć i ogólnie potrzebujesz trochę czasu, żeby się wyciszyć.

Drzwi do pokoju zamknąć nie mogę, bo się pranie suszy na klamkach :mhm:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 09 lut 2016, 19:24
Witajcie Spamowicze :D

cyklopka, tak to jest niestety, gdy dorosły człowiek mieszka /bo musi, bo chce/ z rodzicami. Osobiście nie wyobrażam sobie tego. Jestem mentalnie niezależną osobą, więc taki układ to dla mnie horror.Miałam to szczęście, że nie musiałam. Wiem jednak z obserwacji, że to męczarnia dla wszystkich...
Jeśli masz szanse, idź w stronę uniezależnienia się...
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 09 lut 2016, 19:26
Marcin2013, jak ta sfatygowana łapa? I czemu pisałeś, że niby znam twoją lubą za która goniłeś z takim poświęceniem?
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 lut 2016, 19:30
bo jom znasz pomysl troche ona tesz cie zna :great:

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 lut 2016, 19:31
Hejo wieczornie!

Właśnie wróciłam ze spacerku. Teraz gorąca herbata. Dziwne, bo jest odczucie ciepłości, a ręce mi zmarzły. Pachnie zbliżającą się wiosną... :yeah:
Zaszłam do rosska ( jakże by inaczej) po krem do twarzy, bo mi się kończy. To chodzenie do rosska to jakieś uzależnienie? :D Jakbym nie mogła kupic wszystkiego raz w miesiącu.

platek rozy, Powiem Ci Kochana, że ja się cieszę, że kończę w marcu, bo już się czuję zmęczona terapią. Wyczuła mnie terapeutka, że to mój czas. Podobno prawdziwe efekty poczuję dopiero po zakończeniu. :shock:
To co zrobisz, będziesz dalej chodzic? A może to chwilowy kryzys?
Chciałam iśc do biblioteki, ale żem się nachodziła z futrzakiem, a młodemu obiecałam odebrac go z treningu, więc czekam na telefon. No to herbatkuję. ;)
A Ty co , książeczka dzisiaj? (sporo ostatnio napożyczałaś ;) )

mirunia, Dziękuję za przepis!!!

misty-eyed, Pospałaś troszeczkę w ciągu dnia?
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 lut 2016, 19:32
anetka czarne krecone wlosy

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 09 lut 2016, 19:33
czes kosmo mi spacer nie grozi

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 09 lut 2016, 19:36
Marcin2013, Wiem bidulku.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Sortuj wg