Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 sty 2016, 17:55
platek rozy, witaj.

Spamowa wyspa

przez Davin 30 sty 2016, 18:00
kosmostrada, hej. Plan na wieczór to siedzenie w amoku. Coś czuję że dzisiaj pójdą hektolitry alko tona fajek i zero jedzenia.

platek rozy, hej. ;)

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 30 sty 2016, 18:04
platek rozy, Hej Kochana! zazdraszczam pogody...
Ja wczoraj się nasprzątałam, to weekend mam luźny. :yeah:
Ale to dziwne z tą resekcją, wszędzie jest odpłatna? Że niby co masz na ubezpieczenie - już tylko wyrwanie tego zęba? :shock:
Mamy iść na "Zjawę". Sama nie wiem, czy się wybrać, wieki nie byłam w kinie z wiadomych powodów.

Davin, Davinku, ale tak nie można za często... :bezradny:
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Davin 30 sty 2016, 18:08
kosmostrada napisał(a):Mamy iść na "Zjawę".

Umęczyłem się na tym filmie więc jak macie możliwość to polecam alternatywę czyli obejrzenie w domu. :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 30 sty 2016, 18:09
hej hej hejo hej :)

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 30 sty 2016, 18:09
Davin, właśnie szykuje się do oglądania :mrgreen: .

Bry everybody.
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez platek rozy 30 sty 2016, 18:10
Davin, Purpurowy, :papa: :papa: :papa: Hey , hey . Ja to nie wiem co bede dzis porabiala jeszcze...

kosmostrada, tak odplatne to jest niestety i idzie w gruba kase bo to chirurgiczna robota a odplatne wszedzie , dzwonilam do funduszu ... Kiedys bylo za free ale to zniesli i pozniej slucha czlowek od dentystow ze zeby nienajaldniejsze a skad brac na leczenie i inne zabiegi je upiekszajace???
Co do kina to jak nie czujesz sie na silach to moze nie idz. Ja kin nie znosze , juz po smierci mamy miewalam w nich ataki paniki , pozniej jakis czas chodzilam a teraz tez nie lubie bo sie czuje jak zamknieta w klatce , w dodatku ciemnosci tez na mnie za dobrze nie wplywaja.Wole jednak inne rozrywki , typu festiwale jedzenia czy koncerty . Wprawdzie na tych jest multum ludzi ale nie sa zamkniete drzwi :pirate:
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Davin 30 sty 2016, 18:11
na_leśnik, elo. Tobie film się spodoba przez tereny. :mrgreen: Role 2 aktorów fajne ale film dupy nie urywa.

Spamowa wyspa

przez na_leśnik 30 sty 2016, 18:12
Davin, grunt żeby lendskejp się zgadzał, już nawet Leonarda zdzierżę :mrgreen: .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."
Moderator / II Mister Forum

Spamowa wyspa

przez Davin 30 sty 2016, 18:17
na_leśnik, jeszcze jest Tom Hardy. ;)

Spamowa wyspa

przez cyklopka 30 sty 2016, 18:45
kosmostrada, 5,- zł :pirate:

platek rozy, 4,80 zł :pirate:

Wstałam rano, obejrzałam Teleexpress... Żartuję, nienawidzę Teleexpressu :evil:

Znajoma pytała na fb, jakie gry polecamy, kiedy jest chora i zmęczona, napisałam przy jakich grach odpoczywam, a z jakich musiałam zrezygnować, to mnie wyśmiała, że ja takich starych gier jeszcze nie przeszłam w całości, poza tym są udzie, którzy mają więcej obowiązków niż ja, a znajdą czas, żeby grać w nowości i wszystko co lubią. Jak jej delikatnie napisałam, że to niemiłe, to mi wyjechała, że nie znam się na przyjacielskim droczeniu, nie umiem merytorycznie dyskutować i skasowała mi posta :lol:

Ech, biorę te leki, jestem grzeczna, a problemy ze snem, z hałasem i z takimi drobnymi rzeczami, na które chcąc, nie chcąc zwracam uwagę nie mijają...
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez Davin 30 sty 2016, 19:06
na_leśnik, a Ty nie jesteś tym łysym z absurdów drogowych? :mrgreen:

Spamowa wyspa

przez mirunia 30 sty 2016, 19:08
Dobry wieczór! :papa:

Kolejny dzień chorowania, chociaż częściej dzisiaj wstaję. Alem słabiutka, bez sił, pocę się z osłabienia. Parę jakichś czynności wykonam i siadam albo poleguję. :bezradny: Skoro wczoraj byłam u lekarza i wyszłam na dwór, to dzisiaj przy słonecznej pogodzie odważyłam się wyjść do apteki po syrop prawoślazowy, a przy okazji do spożywczaka. Wróciłam znowu mokra, szybka przebieranka i pod kołdrę. Jak doszłam do siebie, to ugotowałam szybką jarzynową z mrożonki i nastawiłam pranie ze stertą moich piżam i koszulek, bo już nie miałam w co się przebierać... i mnóstwem powłoczek na jaśka.
Takie uroki grypy. :bezradny: Ważne, że osłuchana jestem, a siły powoli przyjdą, trzeba czasu. Apetytu dalej brak, chyba winno-kwaśny kisiel sobie zrobię.
kosmostrada, fajny wypad miałaś na kawusię, blisko, miło i smacznie. :great: A z kinem możesz się zmierzyć, kto kogo przechytrzy. :D
Z futrzakiem w porządku po wizycie? Przestępca na wolności? :D

platek rozy, to se podgoniłaś robotę w domu, lubię tak ogarnąć w weekend dom... ale teraz muszę poczekać.
Ciekawa jestem ile zaśpiewają Ci za tę resekcję... to bandytyzm w biały dzień żeby Klinika Stom. nie robiła tego na NFZ.!

Cześć Chłopaki Wszystkie!!! :papa: Widzę, że były męskie rozmowy... Obrazek
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 30 sty 2016, 19:08
mirunia, dobry wieczór.

Sortuj wg