Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez JERZY62 25 sty 2016, 21:12
Purpurowy, bierzesz teraz jakieś leki? Tak mi przyszło do głowy ;)
®

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 sty 2016, 21:12
piękna, dobry wieczór.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 sty 2016, 21:13
Purpurowy, dziekuje :) staram sie bo zycie jedno i nie chce w chorobie zgnic. Ty pownienies wziac sie za alko i tto na powaznie.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 sty 2016, 21:13
JERZY62 napisał(a):Purpurowy, bierzesz teraz jakieś leki? Tak mi przyszło do głowy ;)

Fluxemed przepisał mi ten jegomość w poradni leczenia uzależnień, razem z tym relanium, ale szczerze powiedziawszy nie widzę poprawy. Tak jakby chwilkę była poprawa, tak jakoś po tygodniu brania, ale teraz jest tak jak było.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 25 sty 2016, 21:21
Witaj piękna
płatek róży naprawdę odniosłaś wrażenie, że chcę powiedzieć, że "jestem najbiedniejsza"? :shock: Nic podobnego, po prosu dzielę się swoimi myślami i wcale nikogo nie chcę prowokować ani z nikim się licytować na choroby. Rozumiem, że moja postawa może Cię irytować, ale to nie zmienia faktu, że ja po kilku latach leczenia czuję się zmęczona i miałam potrzebę powiedzenia o tym. Jeśli to nieodpowiednie miejsce, to PRZEPRASZAM.

Spamowa wyspa

przez wiejskifilozof 25 sty 2016, 21:26
Witam.Działo si ę dziś na Forum coś fajnego.Ktoś bana dostał ?

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 25 sty 2016, 21:27
detektywmonk, cześć. Na razie tylko ośmioro rannych, ale na razie wszystko się dopiero rozkręca.

Spamowa wyspa

przez Stracona100 25 sty 2016, 21:28
Dobry wieczór monk
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Spamowa wyspa

przez piękna 25 sty 2016, 21:30
Pisz o tym ,co Cię gryzie Stracona100-może chociaż to przyniesie chwilową ulgę....
piękna

Spamowa wyspa

przez platek rozy 25 sty 2016, 21:30
Stracona100, a moje zdanie takie ze jesli jestes w stanie ugotowac rosol z kaczki to jestes w stanie o siiebie walczyc i Twoj stan nie ejst stanem lezenia i niemocy calkowitej. My z dziewczynami tez czesto ( ja prawie codzien czuje sie ujowo mam multum objaow psychosomatycznych , lękow , dołow ) ale co dzien ruszam zad i cos z dniem robie.
I nie jest to gadanie wez sie w garsc bo wiem ze jak sie jest w dole to ciezko ale Ty nie masz teraz takiego stanu! , wiec moglabys funkcjonowac jak my wszystkie tu.I tez jestem zmeczona choroba tak bardzo ze nieraz mam ochote leb sobie urwac i w cholere w kosmos wywalic.

Koncze dyskusje bo mamy zupelnie odmienne podejscie.

Ide do wanny a pozniej pokoloruje cosik .
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez mirunia 25 sty 2016, 21:32
platek rozy, dzięki za kciukasy, trzymaj, trzymaj... bo z pracą bywa różnie.

Radziłam Kosmuni wziąć gorącą kąpiel, a sama przed chwilą ją wzięłam, bo zaczęło mnie wszystko boleć, takie chodzące bóle i zaczynam kaszleć.
Jestem taka rozbita. Wezmę polopirynę S na noc i zaraz herbatka z malinami. Łoj, żeby tylko nas nie rozłożyło.

Płatuś, dobrze gadasz, trza Ci polać! :D

A do Wszystkich: !!!
Życie to dobry nauczyciel, ale trochę dużo bierze za lekcje...
I MIEJSCE W KONKURSIE "TWARZE DEPRESJI"

Spamowa wyspa

przez piękna 25 sty 2016, 21:36
Witaj Detektywie ;)
piękna

Spamowa wyspa

przez Stracona100 25 sty 2016, 21:36
platek rozy napisał(a):Stracona100, a moje zdanie takie ze jesli jestes w stanie ugotowac rosol z kaczki to jestes w stanie o siiebie walczyc i Twoj stan nie ejst stanem lezenia i niemocy calkowitej. My z dziewczynami tez czesto ( ja prawie codzien czuje sie ujowo mam multum objaow psychosomatycznych , lękow , dołow ) ale co dzien ruszam zad i cos z dniem robie.
I nie jest to gadanie wez sie w garsc bo wiem ze jak sie jest w dole to ciezko ale Ty nie masz teraz takiego stanu! , wiec moglabys funkcjonowac jak my wszystkie tu.I tez jestem zmeczona choroba tak bardzo ze nieraz mam ochote leb sobie urwac i w cholere w kosmos wywalic.

Koncze dyskusje bo mamy zupelnie odmienne podejscie.

Ide do wanny a pozniej pokoloruje cosik .

Tak, teraz mam faktycznie lepsze dni, bo piszę tu i gotuję rosół :mrgreen: I tu się zgadzamy.
Z całą resztą nie bardzo, ale to nic. Nie jesteś ani pierwsza, ani ostatnia zapewne.
Nie rozumiem tylko, dlaczego tak mnie atakujesz.......może odpuść mi trochę :?

Spamowa wyspa

przez Stracona100 25 sty 2016, 21:39
piękna napisał(a):Pisz o tym ,co Cię gryzie Stracona100-może chociaż to przyniesie chwilową ulgę....

No właśnie pisałam, i wyszło, jak wyszło :?

Sortuj wg