Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 sty 2016, 14:05
Szykujcie kartony, bo teraz to już będę /cenzura/ mać mógł tylko w kartonie zamieszkać. :why:

Spamowa wyspa

przez Infinity 18 sty 2016, 15:29
Purpurowy, to trzymaj miejscówkę bo u mnie też niepewnie.

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sty 2016, 16:16
detektywmonk, ja to nawet nie wiem, ile moi koledzy i koleżanki mają lat. Niektórzy tak, ale wielu nie wiem.

kosmostrada, u mnie też coś z brzuszkiem, zapodam sobie kleik z błonnika i siemienia, może jakiś węgiel jest.

platek rozy, chyba masz rację, potrzebujesz czegoś na dzień, wieczorami przecież grzecznie chodzisz spać.

Dzisiaj pierwszy dzień wolnego, więc trochę się obijam. Mama była na zastrzyku na odbudowanie mazi stawowej i się skarży.
Ja jeszcze dzisiaj myję gufke i jadę do klientki.

Purpurowy, coś znowu narozrabiał?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez kosmostrada 18 sty 2016, 17:22
platek rozy, ***** Dokładnie tak robię, dziś na obiad duszona pierś z kuraka z warzywami. Od jutra znów inka zamiast prawdziwej kawusi. :why: Będę nietomna.
No nie wiem, co Ci Słońce poradzić z tym lekiem. :bezradny: Mój sulpiryd trzeba brać na czczo i co najmniej 20 min. przed następnym posiłkiem, żeby poprawnie działał, to mi lekarz podkreślał, czy nie masz jakiejś takiej adnotacji na swoim leku?

Purpurowy, Podbijam pytanie Cyklopki, co narozrabiałeś?

cyklopka, Ja też dzisiaj w ramach kolacji wrzucę siemię lniane. :bezradny:
Super są te zastrzyki, moja szwagierka bardzo sobie chwali, znów dzięki temu jeździ na nartach.
Ja dziś umyłam rano głowę pierwszy raz po fryzjerze i musiałam chodzić w czapce na wilgotne, żeby je przyklepać. :hide:

Samochód zepsuty, kombinuję, jak jutro dotrzeć na terapię. Wrócę ten kawał na piechtę, zawsze to porządna dawka ruchu ( pod te 2 kilo do schudnięcia ;) ), ale bez przesady w dwie strony w ten mróz.
Ever tried? Ever failed? No matter. Try again. Fail again. Fail better.
S. Beckett

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 sty 2016, 17:24
kosmostrada, platek rozy, Purpurowy, Infinity, cyklopka, JERZY62, witajcie wszyscy.
Purpurowy, wywalili cię z domu?
Ranny jak się wrednie dziś czuję...
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez cyklopka 18 sty 2016, 17:34
kosmostrada, o, to powiem mamie, to ją zaskoczę :D

Najbardziej zapracowany trener w Polsce południowej oczywiście ma sesję i organizuje ferie dla dzieci <problem z doborem emotki>
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 18 sty 2016, 18:02
Dzień dobry Kochani...

Ja też dzisiaj nie najlepiej. Kolejna nieprzespana noc, a obowiązki codzienne wykonać trzeba. Jakoś dałam radę...
Dzisiaj stres dość silny, bo jutro ważna wizyta u endokrynologa. Tłumaczę sobie, że już nie ode mnie zależy, jaka będzie decyzja lekarza, ale wiadomo-emocje silne są.
Od rana byłam zajęta, więc odsuwałam złe myśli...

Dzisiaj zrobiłam kluski ziemniaczane, kładzione łyżką. Dawno nie jadłam. Naprawdę są smaczne i przypominają mi dzieciństwo, a w moim przypadku to dość odległe czasy ;)
Chciałabym dzisiaj normalnie zasnąć...czuję zmęczenie, rozdrażnienie.
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 sty 2016, 18:05
kosmostrada napisał(a): Purpurowy, Podbijam pytanie Cyklopki, co narozrabiałeś?

Ja nic.
Ale przejrzałem wszystkie listy brata (mam jego zgodę) z KRD, od komornika, z firm windykacyjnych itp. to razem jest to taka kwota że cały dom zabiorą i jeszcze nie wiadomo czy wystarczy.

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 18 sty 2016, 18:06
Purpurowy, :( To nie jest dom Rodziców :?:
"Sugeruję, że religijne skłonności czy wiara nie są niezbędne. Niekoniecznie trzeba być wierzącym. Nawet jeśli jesteś niewierzący, bądź dobrą ludzką istotą, człowiekiem ciepłego serca. Życzliwość i serdeczność stanowią według mnie religię uniwersalną."
Dalajama XIV

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 sty 2016, 18:08
Purpurowy, a dom jest zapisany na brata? są tam jakieś jego rzeczy? Bo komornik może zabrać tylko to, co prawnie do niego należy
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 sty 2016, 18:09
To jest dom rodziców, ale on jest tutaj zameldowany, a rodzicom niespieszno go wymeldować.

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 18 sty 2016, 18:12
A z terapii jak zwykle wróciłem taki wkurzony że ledwo drogę widziałem i znowu mnie głowa z nerwów boli.

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 18 sty 2016, 18:12
Purpurowy, nie ma znaczenia czy jest zameldowany. Dom do niego nie należy koniec kropka. Człowieku wiesz jakie fortuny bankruci przepisywali na żony i robili wcześniej rozdzielność majątkową! Nie ma takiego prawa żeby za długi dorosłego faceta odpowiadali rodzice. Chyba, że mu przepiszą dom, to wtedy oczywiście będzie po ptokach

Spamowa wyspa

przez misty-eyed 18 sty 2016, 18:24
Purpurowy, jest tak, jak napisał Ḍryāgan...
Dalajama XIV

Sortuj wg