Spamowa wyspa

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 16 gru 2015, 18:36
Carica Milica, a skąd wiesz, że nie mam? A serio to w weekend wracam do siebie. Nie wiem czy zabiorę wszystkie rzeczy, ale te najbardziej potrzebne na pewno
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 16 gru 2015, 19:00
co tu taka cisza

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 16 gru 2015, 19:04
Wszyscy poszli. Chyba też idę. Znaczy do domu
Człowiek sądzi, że zbliża się do tego czy innego celu, zapominając, że w rzeczywistości przybliża się do celu właściwego, do rozkładu, będącego celem wszystkich innych. [E. Cioran, Wyznania i anatemy, Kraków 2006]

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Spamowa wyspa

przez Marcin2013 16 gru 2015, 19:06
idz do domu smoku ale gdzie poszli

Spamowa wyspa

przez Carica Milica 16 gru 2015, 19:07
Nikolas, niektórzy pracują 24/7. 8) Rozumiem wszystko przez co przechodzisz, bo byłam w podobnej sytuacji. Ukochany, wspólne mieszkanie, narzeczona wariatka. :blabla: Gdyby ktoś mi powiedział osiem miesięcy temu, że w grudniu będę wracać znad Adriatyku, a ziemia dalej się obracać, to bym go wyśmiała. Po drodze odwiedziłam toksykologię, czego do tej pory nie potrafię sobie wybaczyć i spędzałam dnie na gapieniu się w sufit. Nic nie miało sensu- zleceniodawcy, którzy by mi ukręcili łeb za niedotrzymanie terminu, studia, sesja, a przede wszystkim rodzina i przyjaciele. Odizolowałam się od najbliższych. Ale wyszłam z tego syfu, czego i Tobie życzę.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 gru 2015, 19:45
Witajcie :******** , zyje , wrocilam po 17 do domku.
W pracy nawet , nawet poza momentami gdy lapala mnie dereala i nie wiedzialam gdzie jestem i wtedy lęk . Mialam do ogarniecia duzo papierologii bo koniec roku sie zbliza i siedzialam z nosem w papierach do 13.30 a pozniej poszlam do banku z pieniazkami pracowymi . Sama prace zaczynam lubic , moge spokojnie zjesc sniadanie , wypic herbate i porozmawiac z kolezanka od angielskiego gdy ma przerwe miedzy zajeciami.
Dzis od kursanta dostalam czekoladki bo stwierdzil ze jestem mila i ze za to ze odlozylam mu okulary ktore zostawil i na niego bezpiecznie czekaly... Ten Pan juz trzeci raz zgubil okulary :D raz na wycieczce do Bunkra sztuki :D
W tramwaju mi sie zle jechalo , zlapalam lęk ale to godzina gdzie tramwaje nabite bo to godzina szczytu.
Gdyby nie ta francowata dereala i wtedy lęk to byloby dobrze.
A i popsul mi sie telefon i teraz nie jestem mobilna na miescie bo mam starego grata :why: :why: :why: :why:

mirunia za dzielnosc moc usciskow ! :*********Rana sie szybko zagoi i bedziemy teraz obie pozszywane :P

kosmostrada jak sie dzis masz? co porabiasz :*********

Ḍryāgan, to bedziesz jako ja i mirunia samowystarczalny w mieszkanku wlasnym ;) damy rade!
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Mój mózg jest fabryką strachu. Produkuje bzdury na skalę masową. ;)

http://vimeo.com/48594258

Spamowa wyspa

przez Ḍryāgan 16 gru 2015, 19:49
Płatek róży, ale ja nie chcę być samowystarczalny cholera. Wcale nie chcę... To nie jest tak, że sobie nie poradzę, bo przecież to tylko rok wspólnego mieszkania a wcześniej byłem sam, tylko... no, wyć się chce

Spamowa wyspa

przez Purpurowy 16 gru 2015, 19:49
platek rozy, cześć.

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 gru 2015, 19:50
Ḍryāgan, ja wiem ze ciezko po rozstaniu i boli i niestety musisz to przecierpiec . Tez mialam taka sytuacje w zyciu . I wiem ze sobie poradzisz pod wzgledem materialnym , chodzilo mi tez o aspekt psychiczny.
Nigdy nie zaprosiłabyś do swojego domu złodzieja, więc czemu pozwalasz, aby myśli , które kradną Twoje szczęście rozgościły się w Twojej głowie?

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 gru 2015, 19:53
Purpurowy, :papa: :papa: trzymasz sie jakos?

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 16 gru 2015, 19:54
cześć misie kolorowe...

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 gru 2015, 19:54
Little Red Fox, Czesc Lisiczko :******** jak dzionek? ja padam na p[ysk i zaraz ide lezakowac . Nastawilam na jutro miesko chociaz przeciez mam jutro wigilie to nie wiem po co to dusze :bezradny: :roll:

Spamowa wyspa

przez Little Red Fox 16 gru 2015, 19:57
platek rozy, powolutku, do urlopu jeszcze tylko 4 dni robocze, a jutro do mojego korpo prezes przyjeżdża i chce z każdym się spotkać, uj że to ponad 100 ludzi :pirate: ja na jutro planuję roladki z brokułami i fetą, więc się zastanawiam czy zrobić farsz wcześniej, a jutro tylko zawinąć mięsko i upiec :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

Spamowa wyspa

przez platek rozy 16 gru 2015, 19:59
Little Red Fox, o to bedzie spotkanie na szczycie :D a te roladki brzmia fajnie poprosze o przepis :)

Sortuj wg